۳۱ مردادماه؛ آخرین مهلت شرکت در چهارمین جشنواره رسانه‌ای معلولان

۳۱ مردادماه؛ آخرین مهلت شرکت در چهارمین جشنواره رسانه‌ای معلولان

دبیر جشنواره ملی رسانه‌ای معلولان گفت: علاقه‌مندان به شرکت در چهارمین جشنواره ملی رسانه‌ای معلولان تا پایان مردادماه جاری فرصت دارند تا آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان اصفهان به نقل از پایگاه خبری توان‌نگار، دبیر جشنواره رسانه‌ای معلولان، در رابطه با هدف این جشنواره گفت: در این جشنواره به دنبال تقویت روحیه مطالبه‌گری در میان قشر دارای معلولیت هستیم.
منصور گلناری در ادامه افزود: نخستین جشنواره هدف ما اعلام حضور بود، در جشنواره دوم، به سمت تحکیم و اثبات رفتیم، جشنواره سوم برای ما عرصه رقابت و توان‌نمایی معلولان در گستره برابر با سایر رسانه‌ها بود و اما در چهارمین جشنواره سال ۱۴۰۰ به دنبال نهادینه کردن مطالبه‌گری منطقی در حوزه رسانه هستیم.
وی در رابطه با شرایط شرکت کنندگان، گفت: با توجه به این که این جشنواره موضوع محور است کلیه عزیزانی که دارای معلولیت هستند می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند. همچنین افرادی که دارای معلولیت نیستند نیز بدون محدودیت می‌توانند در این جشنواره شرکت نمایند.
گلناری در رابطه با قالب‌های آثار جشنواره، افزود: این جشنواره در دو بخش اصلی شامل عکس تک فِرِم، مجموعه عکس، گزارش تصویری، گزارش مکتوب، گفتگو و مصاحبه مکتوب، مقاله اجتماعی، مصاحبه تصویری و کلیپ، و بخش جانبی شامل تیتر نویسی، خبر نویسی، فن بیان، داستان کوتاه، طنز مکتوب، کاریکاتور و دل نوشته، می‌باشد.
دبیر جشنواره رسانه‌ای معلولان در رابطه با مشخصات آثار ارسالی، گفت: با توجه به این که هدف جشنواره نهادینه کردن مطالبه‌گری است، آثار مربوطه می‌بایست بر اساس پرداختن به مشکلات، توانمندی‌ها و نیاز جامعه به معلولان باشد و صاحب اثر باید نحوه و میزان تاثیر اثرش در مسئولین و مردم به نحو محسوس را ضمیمه و پیوست نماید.
وی در ادامه، یادآور شد: کلیه آثار باید در ارتباط با مسایل، مشکلات، توانمندی‌ها و نیازهای معلولان باشد و آثاری که دارای پیوست تاثیر اثر در مردم و مسئولان باشد، در داوری از امتیاز ویژه برخوردار خواهد شد و ۷۵ درصد سهمیه ورود به بخش نهایی داوری، اختصاص به آثاری خواهد داشت که دارای پیوست تاثیر اثر باشد.
گلناری با اشاره به اینکه زمان انتشار اثر باید از ابتدای سال ۹۹ به بعد باشد، در ارتباط با راه های ارتباطی، اطلاع رسانی و ارسال اثر، گفت: شرکت کنندگان می‌توانند آثار ارسالی خود را تا پایان مردادماه ۱۴۰۰ و از طریق واتس اپ، ایتا و تلگرام شماره ۰۹۰۳۱۸۴۹۸۷۹ و ایمیل tavannegar۹۶@gmail.com، ارسال کنند و کانال جشنواره Tavannegar۹۶@، کانال پایگاه خبری توان نگار tavannegar@ و اینستاگرام tavannegar۹۶@، نیز مواردی برای اطلاع رسانی می‌باشد.

منبع: سایت سازمان بهزیستی کشور، 17 مرداد 1400

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *