عقد تفاهم نامه بین کمیته ملی پارالمپیک و سازمان بهزیستی

پس از عقد تفاهم نامه بین کمیته ملی پارالمپیک و سازمان بهزیستی
خسروی وفا: تفاهم نامه با سازمان بهزیستی فرصتی برای رشد ورزش پارالمپیک است

رئیس کمیته ملی پارالمپیک گفت: با امضا تفاهم نامه با سازمان بهزیستی، به توانمند سازی ورزشکاران پارالمپیکی کمک خواهیم کرد.
به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، محمود خسروی وفا رئیس کمیته ملی پارالمپیک گفت: ورزش پارالمپیک از پدیده های انقلاب اسلامی ایران است که پیوند نزدیکی با سازمان بهزیستی دارد.
وی ادامه داد: در سال های گذشته تفاهم نامه های مختلفی برای تسهیل کار ورزش پارالمپیک امضا شده که فعالیت ها را بین دستگاه ها برای خدمت رسانی به جانبازان و معلولان مدیریت و تقسیم کرده است تا به توانمند سازی ورزشکاران کمک لازم صورت گیرد.
خسروی وفا افزود: هر گونه فعالیتی که برای معلولین انجام شود به اندازه ورزش دیده نخواهد شد چرا که با حضور در این عرصه می توانند در جوامع بین المللی به واسطه مسابقات جهانی و پارالمپیک دیده شوند.
وی عنوان کرد: از نظر حضور در جوامع بین المللی نیاز به توضیح نداریم و از سوی مسئولین جهانی از ظرفیت جمهوری اسلامی ایران برای پرورش استعدادها و موفقیت های ورزشکاران تعریف صورت می گیرد.
رئیس کمیته ملی پارالمپیک در پایان گفت: روز ملی پارالمپیک در تقویم ایران و سایت IPC ثبت شده است و در تلاشیم که با صحبت هایی که با مسئولان کمیته بین المللی پارالمپیک داشتیم آن را به روز جهانی تبدیل کنیم.

منبع: ایسنا، 10 آبان 1399

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *