کتاب شیوه های توان یابی منتشر شد

کتاب شیوه های توان یابی منتشر شد

کتاب “شیوه‌های توان‌یابی: پژوهش‌ها و گزارش‌ها” توسط انتشارات توانمندان و دفتر فرهنگ معلولین منتشر شد. این مجموعه با موضوعات نابینایان و توانبخشی در 178 صفحه توسط آقایان منصور شادکام و حسین سراوانی نوشته و پژوهش شده است.

متن پشت جلد کتاب:
این کتاب معرفی پژوهش‌هایی است که غالباً در مهمترین محافل علمی و دانشگاهی کشور بصورت سخنرانی و در بخش‌های معلولیت بویژه نابینایی و مسائل فرهنگی و اجتماعی دارای نمایه علمی تدوین گشته و به روش‌های مرسوم و مورد تأیید پژوهشی به بررسی مسائل و مشکلات جامعه افراد دارای معلولیت و به ویژه نابینایان و دیگر مسائل فرهنگی و اجتماعی جامعه پرداخته است. این تحقیقات توسط آقایان منصور شادکام و حسین سراوانی انجام یافته است که سالیان متمادی در نزدیک‌ترین سطح ممکن با جامعه معلولین و دانش آموزان با نیازهای ویژه در حوزه توانبخشی، آموزشی، تربیت بدنی و …. در ارتباط هستند. دغدغه‌های افراد دارای معلولیت بخصوص افراد با مشکلات بینایی و آشنایی و آگاهی بخشی جامعه به مشکلات و چالش‌های ایشان از اهداف اصلی نگارش این کتاب در کنار دیگر مسائل اجتماعی و فرهنگی روز جامعه می‌باشد. تجربیاتی که در گذر زمان مؤلفین با جامعه هدف معلولین کسب کردند و البته با مجهز شدن به دانش روز، موجب شد تا با تجزیه و تحلیل علمی سعی بر مغفول نماندن مسائل و چالشهای فوق الذکر داشته باشند و اهتمامی بیشتر در حل این مسائل از سوی دست اندرکاران امر صورت گیرد.

شیوه‌های توان‌یابی: پژوهش‌ها و گزارش‌ها، منصور شادکام، حسین سراوانی، انتشارات توانمندان و دفتر فرهنگ معلولین، ۱۳۹۹، ۱۷۸ ص.

توضیحات بیشتر درباره کتاب

مشاهده کتاب های دیگر انتشارات توانمندان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *