واحد کال سنتر کانون معلولین توانا راه‌اندازی شد

واحد کال سنتر کانون معلولین توانا راه‌اندازی شد

مدیرعامل کانون معلولین توانا از راه‌اندازی واحد کال‌سنتر این مجموعه در سه شیفت کاری خبر داد.
به گزارش پیک‌توانا؛ محمدرضا هادی‌پور با بیان این مطلب افزود: واحد مرکز تلفن کانون معلولین توانا به‌تازگی با بکارگیری۱۰ نیروی معلول در سه شیفت کاری فعالیت خود را آغاز کرده و مشغول خدمت‌رسانی است.
وی با تأکید بر این مطلب که ۴ نفر از نیروهای جذب شده در واحد کال‌سنتر کانون توانا افراد دارای محدودیت‌های شدید بینایی و باقی نیروها دارای محدودیت جسمی-حرکتی هستند، افزود: ۱۰نفر در دو شیفت کاری این واحد و دو نفر در شیفت سوم به‌صورت تمام وقت فعالیت دارند.
عضو هیأت مدیره کانون توانا ادامه داد: راه‌اندازی شیفت‌شب سامانه۱۳۷ شهرداری از آخرین فعالیت‌های این مرکز تلفن کانون تواناست که با همکاری شهرداری و اعضای شورای شهر به‌منظور پاسخگویی و خدمات‌رسانی بیشتر به شهروندان و پیگیری سریع‌تر مطالبات صورت گرفته است.
این مسئول با اشاره به این مطلب که کانون توانا برای سهولت در تردد آن‌دسته از کارکنان این واحد که دارای محدودیت بینایی هستند سرویس ایاب و ذهاب تهیه کرده است، تأکید کرد: هدف نهایی ما از ایجاد اشتغال برای معلولان ایجاد استقلال شخصیتی و مالی، حضور اجتماعی و نیز اثبات توانمندی آنان است.
هادی‌پور اذعان کرد: ما به توان و پتانسیل نیروهای دارای معلولیت اعتقاد داریم و درستی این اعتقاد را با اعتماد به این گروه در بخش‌های مختلف به جامعه ثابت کرده‌ایم و در این مسیر همواره به تلاش خود ادامه خواهیم داد.

منبع: سایت کانون معلولین توانا، 5 بهمن 1398

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *