تقدیر از کمپین حقوق معلولان در نهمین همایش ملی مسئولیت پذیری اجتماعی

تقدیر از کمپین پیگیری حقوق معلولان در نهمین همایش ملی و اولین همایش بین المللی مسئولیت پذیری اجتماعی
8 دی ماه 1398 – موسسه مرهم، برج میلاد تهران

نهمین همایش ملی و اولین همایش بین المللی تجلیل از برگزیدگان حوزه مسئولیت پذیری اجتماعی با حضور پیروز حناچی شهردار و جمعی از مدیران شهری در سالن همایش‌های برج میلاد تهران برگزار شد. در این همایش کمپین معلولان به دلیل فعالیت‌ها و دستاوردهای بی‌نظیر خود مورد تقدیر قرار گرفت.

گزارش حضور فعالان کمپین در این همایش:
کمپین معلولان بنا به دعوت دبیرخانه همایش‌های ملی مسئولیت‌پذیری اجتماعی علاوه بر دعوت به عنوان تشکل حائز شرایط تجلیل به دلیل دستاوردها و اهداف کمپین، اقدام به واگذاری یک غرفه کاملا رایگان با هدف آشنا کردن شرکت‌کنندگان با دستاوردها و اهداف آن نموده بود.
از ساعت ۱۴ یکشنبه 8 دی 98 فعالان کمپین در محل برج میلاد حاضر شده و به آماده‌سازی و تزئین غرفه کمپین با عکس‌هایی از طومار سراسری معلولان و سایر فعالیت‌ها از سراسر ایران، اقدام نمودند.
سپس افراد فعال محبوبه نجومیان، علی احمدزاده (از انزلی)، امین معینی، محمدکاظم کولیوند، محمد سلیمی، و قدرت‌اله حیدری بروشورهای معرفی کمپین را در میان سایر غرفه‌ها و شرکت‌کنندگان و همچنین در غرفه و مقابل آن توزیع نموده و به معرفی فعالیت های کمپین پرداختند.
همچنین مدیران ارشدی همچون دکتر چوبینه مدیرعامل شرکت شهر سالم، دکتر حافظی عضو هیئت‌مدیره موسسه ملی مرهم و ملك‌حسينى مديرعامل سازمان رفاه و خدمات و مشاركتهاى شهردارى تهران از غرفه بازدید و با فعالیتهای کمپین آشنا شده و در این میان فعالان نیز درباره مشکلات شهری، رفاهی و درمانی با آنان به گفتگو پرداختند.
پس از شروع مراسم اصلی در سالن همایش‌های بین‌المللی برج میلاد، فعالان کمپین غرفه را ترک و به داخل سالن همایش رفتند که به علت ازدحام و نبود جای کافی دچار مشکلات بسیاری شده و به ناچار پس از دریافت هدایا توسط بهروز مروتی از سالن بیرون آمدند و به دلیل مشکلات مدیریتی برج میلاد، پس از چندین ساعت معطلی با تحمل رنج فراوان ناشی از ازدحام جمعیت، توانستند زنده از مرکز همایش‌ها خارج شوند!
در پایان بدین‌وسیله مراتب سپاس و قدردانی خود را از تسهیل‌گری موسسه ملی مرهم به ویژه دکتر محمدعلی کیانی مدیرعامل، دکتر رحمت‌اله حافظی عضو هیئت مدیره و مدیر طب فیزیکی و دکتر کلانترهرمزی رئیس هیئت‌مدیره موسسه ملی مرهم اعلام داشته و آرزوی تحقق اهداف متعالی این موسسه وزین را اعلام می‌دارد.

محتوای هدایا؛
_سه عدد جام صنایع دستی مسی در یک ظرف شیشه‌ای
_لوح تقدیر با نشان همایش
_تقدیرنامه
_بن تخفیف پانصدهزارتومانی خرید کت و شلوار

خاطرنشان می‌سازیم تمامی هدایایی دریافتی از تشکیل تا انحلال کمپین، متعلق به کمپین معلولان است و قابل مصادره توسط هیچ فردی نیست.
منبع: کانال تلگرامی “کمپین پیگیری حقوق افراد دارای معلولیت”

           

           

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *