دکتر هادی کریمی اصل سرپرست اداره کل بهزیستی قم

دوشنبه ۱۳ آبان ماه ۱۳۹۸ سرپرست اداره کل بهزیستی استان قم آقای دکتر هادی کریمی اصل میهمان دفتر فرهنگ معلولین بودند. ایشان حدود ۳ ماه است در این پست تعیین شده‌اند، در این چند ماه اقدامات نیک و شایسته‌ای داشته‌اند و امیدواریم تلاش‌های مستمر و دلسوزانه ایشان آینده‌ای با خیر و برکت را برای خانواده بزرگ بهزیستی به ارمغان آورد. از جناب آقای دکتر قبادی دانا به خاطر این انتخاب شایسته کمال تشکر را داریم. مهم‌ترین ویژگی آقای کریمی اصل اینست که از جنس مردم است و مشکلات را می‌شناسد و سال‌ها در پست‌های مختلف بهزیستی تجربه کسب کرده است.
در جلسه امروز ابتدا مدیرعامل دفتر فرهنگ معلولین گزارشی از فعالیت‌های این دفتر ارائه داد و گفت پروژه‌های این دفتر تماماً زیرساختی و ملی است، البته پروژه‌هایی هم فقط در محدوده قم بوده است. در تلاش هستیم بسترهای لازم در زمینه فرهنگ سازی فراهم آید تا مشکلات معلولین و آسیب‌های اجتماعی خود به خود یا با اندک هزینه مرتفع گردد.
سپس دکتر کریمی توضیح داد که بهزیستی از رسالت اصلی خود دور شده و به امور اجرایی ریز مشغول شده است و خیلی خوبه که موسسه‌هایی مانند دفتر فرهنگ معلولین در زمینه فرهنگ سازی و بستر سازی برای حل مشکلات فرهنگی و پژوهشی معلولان مشغول هستند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *