برگزاری آزمون دومین دوره طرح «مشکوه» در سراسر کشور

دبیرخانه طرح حفظ تلفنی قرآن اعلام کرد:
برگزاری آزمون دومین دوره طرح «مشکوه» در سراسر کشور

گروه فعالیت‌های قرآنی ــ آزمون دومین دوره طرح حفظ تلفنی قرآن ویژه مددجویان سازمان بهزیستی کشور روزهای دوم و سوم مهرماه همزمان در سراسر کشور برگزار می‌شود.
برگزاری آزمون دومین دوره طرح «مشکوه» در سراسر کشور
به گزارش ایکنا؛ آزمون دومین دوره طرح حفظ تلفنی قرآن کریم(مشکوه) ویژه مددجویان سازمان بهزیستی طی روزهای دوم و سوم مهرماه، برگزار می‌شود. این آزمون که با حضور ۱۰۰ نفر برپا می‌شود، به صورت سراسری و تلفنی از تمامی شرکت کنندگان در طرح برگزار خواهد شد.
براساس این گزارش طرح مشکوه با همکاری سازمان بهزیستی کشور و سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور از پاییز سال ۹۷ آغاز شده و در آن برخی مددجویان سازمان بهزیستی کشور که شرایط خاصی دارند و از استعداد حفظ قرآن برخوردارند، حضور دارند.
این افراد در پاییز و زمستان سال گذشته ترم اول دوره حفظ خود را با موفقیت گذرانده و در اسفند ماه موفق به قبولی در آزمون پایانی آن شده و هم اکنون ترم دوم دوره حفظ تلفنی قرآن کریم را به پایان رسانده‌اند.
یادآور می‌شود از جمله اهداف این طرح می‌توان به تحقق مطالبه مقام معظم رهبری مبنی بر تربیت ۱۰ میلیون حافظ قرآن در کشور، ایجاد شرایط مناسب برای تبلیغ، ترویج و حفظ قرآن، ارتقای سطح علمی معلولان کشور و ایجاد رغبت و رقابت سالم و سازنده برای تحقق اهداف پیش‌بینی‌شده اشاره کرد.
منبع: ایکنا، ۳۱ شهریور ۱۳۹۸

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *