اکران «سرخپوست» برای نابینایان

در پردیس سینمایی چارسو؛
اکران «سرخپوست» برای نابینایان

دومین گردهمایی سوینا ( سینمای ویژه نابینایان) با اکران فیلم سرخپوست در پردیس سینمایی چهارسو میزبان هموطنان روشندل خواهد بود.
به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، این رویداد به همت موسسین «سوینا» (سینمای ویژه نابینایان) و همراهی عوامل تولید فیلم سرخپوست و‌مخصوصا همکاری صادقانه مدیریت پردیس سینمایی چارسو برگزار خواهد شد،که به نوعی برای اولین بار در ایران و حتی جهان است که اکران یک فیلم روز ، همزمان، برای هموطنان کم‌ بینا و‌نابینا با سیستم توضیح صحنه در حین نمایش ، اکران می شود.
گلاره عباسی بازیگر سینما و تلویزیون که بانی برپایی این مراسم است ضمن ارائه توضیحاتی در این باره اعلام کرد که یک سانس فیلم سرخپوست در پردیس چهارسو ویژه ی نابینایان بوده و با اختصاص امکانات ویژه صوتی، آنها می توانند در کنار همراهان خود از این فیلم لذت ببرند.
گفتنی است این اکران با حضور و همکاری آقای حبیب رضایی برگزار خواهد‌‌ شد .ایشان به صورت زنده گفتارهای صوتی مورد نظر را همزمان با پخش فیلم برای دریافت نابینایان گرانقدر بازگو‌می کنند .
سوینا(سینمای ویژه نابینان) تصمیم دارد هرماه در پردیس چارسو یکی از فیلم های روز اکران شده را برای هموطنان نابینا با همین روش ویژه و با هماهنگی عوامل فیلمها،به نمایش گذارد
دومین گردهمایی سوینا با اکران فیلم سرخپوست روز جمعه بیست و هشتم تیرماه در پردیس چهارسو، سانس سیزده و سی دقیقه برگزار خواهد شد.
در ضمن این اکران ویژه به جز حبیب رضایی،با حضور کارگردان فیلم آقای نیماجاویدی نیز،همراه خواهد بود.
قابل ذکر است که فیلم سرخپوست یکی از آثار پرفروش و مورد توجه مخاطبان در این دوره اکران بوده که در جشنواره فیلم فجر نیز بسیار مورد توجه منتقدین و تماشاگران قرار گرفت. .
عوامل فیلم عبارتند از :
نویسنده و کارگردان: نیما جاویدی
تهیه کننده : مجید مطلبی
بازیگران : نوید محمدزاده، پریناز ایزدیار، آتیلا‌پسیانی، ستاره پسیانی، حبیب رضایی، مانی حقیقی
موسیقی : رامین کوشا
فیلمبرداری: هومن بهمنش
تدوین : عماد‌ خدابخش

منبع: برنا، ۱۵ تیر ۱۳۹۸

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *