دومین دوره مسابقات بازی‌های رایانه معلولان در اصفهان

آغاز مسابقات بازی‌های رایانه‌ای ویژه معلولان
دومین دوره مسابقات بازی‌های رایانه معلولان اصفهان در دو بخش بازی‌های حرکتی و بازی‌های کامپیوتری امروز در اصفهان آغاز شد.
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اصفهان، رئیس کمیته بازی‌ها و ورزش‌های الکترونیک اصفهان هدف از برگزاری این رقابت‌ها ایجاد شور و نشاط در فضای شاداب و مفرح برای معلولان بیان کرد و گفت: این مسابقات امروز و فردا دردو بخش آقایان و بانوان در اولین مرکز مجموعه تخصصی ورزش‌های الکترونیک معلولان برگزار می شود.
محمد مهدی کاظمی با بیان اینکه ۲۰۰شرکت کننده در این مسابقات حضور دارند افزود:
به نفرات اول تا سوم این مسابقات جوایزی اهداء می شود.
منبع: صدا و سیما اصفهان، ۱۱ بهمن ۱۳۹۷

دومین دوره بازی‌های رایانه‌ای معلولان استان اصفهان با معرفی برترین‌ها برگزار شد
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اصفهان؛ مسؤل برگزاری این رقابت ها گفت: همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی دومین دوره بازی های رایانه ای معلولان اصفهان (جام فجر) در رشته بازی های رایانه ای تحرکی برگزار شد.
محمدمهدی کاظمی افزود: این مسابقات با حضور بیش از ۱۰۰نفر در دو بخش خانم ها و آقایان به مدت ۲روز و در دو رشته بازی های رایانه ای تحرکی کینکت و بازی هند اسپید در مجموعه تفریحی آموزشی کوک شو (اولین مجموعه تخصصی ورزش های الکترونیک معلولان کشور) برگزار شد.
وی ادامه داد: هدف از برگزاری این مسابقات ایجاد شور و نشاط در یک فضای شاداب و مفرح برای معلولان به عنوان قشری از شهروندان اصفهان است.
کاظمی گفت: قرار است با استقبال فدراسیون جانبازان و معلولان کشور سال آینده، اصفهان میزبان نخستین دوره مسابقات بازی های رایانه ای معلولان کشور باشد.
منبع: صدا و سیما اصفهان، ۱۳ بهمن ۱۳۹۷

          

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *