جزییات مراسم اهدا تندیس مسئولیت اجتماعی خیریه رعد

مراسم اهدا تندیس مسئولیت اجتماعی رعد در رویداد توان‌تک در نمایشگاه بین‌المللی تهران اهدا شد.
به گزارش روابط عمومی مجتمع رعد؛ تندیس مسئولیت اجتماعی رعد دوشنبه 8 مردادماه از ساعت 14 تا 16 همزمان با برگزاری رویداد توان‌تک در نمایشگاه الکامپ در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران اهدا شد.
در این مراسم مدیر عامل و رییس هیات مدیره مجتمع رعد، نماینده شرکت اسنپ حامی مالی این رویداد و مهندس وحید شامخی کارشناس آینده پژوهی با موضوع نقش تکنولوژی‌های آینده در بهبود کیفیت زندگی توان‌یابان به سخنرانی پرداختند.
تندیس مسؤولیت اجتماعی رعد به سازمان ها یا افرادی که در جهت بهبود کیفیت زندگی افراد دارای معلولیت فعالیت یا اقدام ارزنده ای داشته اند؛ اهدا می‌شود.
این تندیس، یک اعتبار اجتماعی و نشانه تعهد دستگاه‌هایی است که به مسؤولیت اجتماعی شان وفادار هستند و با اهدا آن تلاش می شود بستر مناسب برای گسترش، تبیین و ترویج نقش مسئولیت اجتماعی آحاد برای احقاق حقوق قانونی افراد دارای معلولیت که ۱۱ درصد جامعه را به خود اختصاص داده اند.

براساس این گزارش جایزه مقام سوم به شرکت اپلیکیشن­ ساز پازلی بابت 2 سال حمایت مستقیم از مؤسسه رعد، کمک به ساخت بیش از 30 اپلیکیشن کارآموزان رعد، برگزاری چند کارگاه آموزشی ساخت اپلیکیشن و همکاری در برگزاری جشنواره توان ­یاب و فضای مجازی اهدا شد.
جایزه دوم به سایت تأمین مالی جمعی مهربانه با به اجرا گذاشتن 170 پروژه موفق حمایت از اشخاص حقیقی یا حقوقی که سهم قابل ملاحظه­ ای از آنها را توان­ یابان به خود اختصاص داده­اند، اهدا شد و جایزه مقام اول به نماینده شرکت سامسونگ بابت اجرای کودکان امید و راه­اندازی کتابخانه گویا در 15 شهر برای کمک به ترویج فعالیت­های فرهنگی کودکان نابینا و کم بینا، اهدا شد.
شایان ذکر است در بخشی از این مراسم شاهین طبری رئیس هیأت مدیره شرکت چارگون و عضو ثابت دبیرخانه رویداد توان­تِک با اشاره به تاریخچه اهدا جایزه رعد، افزود: هدف از طراحی و اهدا جایزه رعد، بالا بردن سطح مطالبه­گری توان­یابان و آشنایی شرکت­ها با نیازهای این گروه از شهروندان و مسؤولیتی که می­توانند به عنوان بخشی از جامعه در تأمین این نیازها ایفا کنند بوده است.
گفتنی ­ست در نخستین رویداد توان­تِک شرکت اسنپ، کمپین هستمت و استارت­آپ پکتوس به ترتیب جوایز اول تا سوم مسؤولیت اجتماعی رعد را دریافت کرده بودند.

دومین دوره رویداد توان‌تک همزمان با بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ در سالن شماره 10 و 11 نمایشگاه بین‌المللی تهران در پاویون توان تک از 6 تا 9 مردادماه برگزار شد.

     

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.