همایش انگیزشی رعدتاک برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی مجتمع رعد؛ همایش رعدتاک با حضور کارآموزان این مرکز، اول خرداد ماه از ساعت 12تا 16 برگزار خواهد شد.
در این همایش که در سالن همایش‌های مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد به انجام می‌رسد، 5 نفر از کارآموزان رعد به بیان داستان زندگی خود می‌پردازند. این افراد با طرح چالش‌هایی که در زندگی با آن روبرو شده‌اند، دلائل موفقیت و راه‌کارهای مقابله و عبور از مشکلات زندگی فردی و اجتماعی و راز‌های شاد زیستن را در محیطی صمیمی طرح خواهند کرد.
بر پایه این گزارش، مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد با بیش از سه دهه فعالیت و 27 مرکز مشابه و مستقل در کل کشور خدمات آموزشی، توانبخشی، اشتغال و کاریابی خود را به صورت رایگان در اختیار افراد دارای معلولیت قرار می‌دهد. هم‌چنین این افراد می‌توانند از خدمات مرکز آموزش علمی کاربردی رعد برای تحصیلات دانشگاهی استفاده نمایند.
حضور در این همایش برای عموم آزاد است و علاقمندان می‌توانند جهت حضور در این همایش و ثبت نام اینترنتی با مراجعه به وب سایت مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد به نشانی: https://goo.gl/PCA6GF مراجعه کرده یا با شماره 88082266 دفتر آموزش تماس حاصل فرمایند.
منبع: سایت مجتمع رعد، 25 اردیبهشت 1397

دبیر اجرایی رعدتاک صفر در گفت و گو با روابط عمومی رعد عنوان کرد:
تمام حس‌ها‌ی خوب بدون امید بی‌معنا می‌شوند
احساس شکست یک حس واقعا ویران‌کننده است. اما برخی از موفق‌ترین افراد جهان ثابت کرده‌اند که شکست‌های بزرگ اغلب بخشی از روند رسیدن به موفقیت است. موفقیت حتمی است اگر ثبات قدم، پشتکار، انعطاف‌پذیری و هر کار دیگری که افراد موفق تاریخ انجام دادند تا موفق شوند را شما عینا انجام دهید؛ بسیاری از افراد با نفوذ نشان داده‌اند که کلید موفقیت، توانایی مواجه شدن با شکست و انطباق با تغییرات با داشتن اعتماد به نفس کافی است.
مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد در نظر دارد با برگزاری رویداد رعدتاک که در تاریخ یکم خرداد نود و هفت اجرا می‌شود با کارآموزان موفق خود در سالن همایش این مجتمع در مقابل چشمان بیش از سیصد نفر از مسؤلین، کارفرماها، روسای شرکت‌های مختلف، مردم و دیگر کارآموزان رعد به گفتگو بنشیند.
به گفته فرزاد خلیلی، مسؤل برگزاری رعدتاک، برای برگزاری این رویداد با کارآموزن موفقی که قرار است داستان زندگی خود را تعریف کنند، از قبل تمرین شده است. چون این رویداد تحت پوشش مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد است و قرار بر این شده که به شیوه گفتگو برگزار شود، رعد تاک نام گرفت.
در دنیای امروز چیزی که بیشتر از همه خودنمایی می‌کند، اخبار ناراحت‌کننده درباره‌ زندگی آدم‌ها، مشکلات محیط زیست و اوضاع آشفته‌ جهان است. اما وقتی درباره‌ همه‌ این‌ها، انواع و اقسام جرم و جنایت در دنیا، جنگ در کشورهای مختلف و انواع مشکلات اقتصادی و اجتماعی می‌شنویم، تنها چیزی که در حفظ روحیه‌ هرکدام از ما تأثیر ویژه‌ دارد و باعث می‌شود همه‌‌ ما برای زنده ماندن و زندگی تلاش کنیم، واژه‌ کوچک اما زیبای «امید» است.
امید مولد احساسات و مبنای جذابیت زندگی است. امید تنها چیزی است که در تاریکی و میان همه‌ چیزهای بد مثل یک نقطه‌ نور در ذهن هرکسی می‌درخشد و توان تازه‌ای برای ادامه‌ حیات در تک تک ما به‌وجود می‌آورد.
از این رو هدف از برگزاری رعد تاک این است که افراد موفق دارای معلولیت با تعریف مشکلاتی که در زندگی داشتند و بیان چگونگی عبور از آن‌ها، امیدواری، شاد زیستن و چگونگی ساختن با مشکلات را در اذهان عمومی زنده کنند.
خلیلی با بیان این مطلب که شیوه انتخاب کارآموزان برای سخنرانی در رویداد رعدتاک براساس بالا بودن میزان امید به زندگی و شیوه‌های خاص مبارزه با مشکلات بوده به این نکته اشاره کرد که امید مفهومی است که وقتی حس می‌کنیم زندگی چیزی نگران‌کننده است، به آن پناه‌ می‌بریم. کمک می‌کند محکم باشیم. شنیدن داستان زندگی افراد موفق دارای معلولیت که با مشکلات خود می‌جنگند، در واقع حسی عمیق‌تر و قوی‌تر از خوشحالی یا خوش‌بینی ایجاد می‌کند.
منبع: سایت مجتمع رعد، 26 اردیبهشت 1397

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.