ارایه خدمات موسیقایی به نابینایان/ دومین جشنواره صبا برپا می‌شود

آهنگساز و عضو هیات علمی دانشکده موسیقی دانشگاه هنر از تلاش مجموعه «فوژان» برای برگزاری چند کارگاه آموزشی موسیقی ویژه نابینایان خبر داد.
حمیدرضا دیبازر آهنگساز، مدرس دانشگاه و سرپرست گروه موسیقی «فوژان» با اشاره به تازه ترین فعالیت های خود در عرصه موسیقی بیان کرد: بنده از جمله فعالان عرصه موسیقی هستم که طی سال های اخیر تلاش کردم تا عمده فعالیت خود را روی فعالیت های آموزشی و دانشگاهی موسیقی متمرکز کنم و بر اساس مسئولیت حرفه ای که دارم به کیفیت آفرینی و آموزش در موسیقی به سهم خود تلاش هایی را انجام دهم از این جهت عمده فعالیت ها و کارهایی که انجام دادم با این محوریت بوده است.
وی افزود: مدتی است در آکادمی «فوژان» روی این موضوعات تمرکز دارم و تلاش کردم در این ۲ سالی که از فعالیت آکادمی می گذرد با حضور جمعی از بهترین های آموزش موسیقی، فضایی را فراهم کنیم که بتوانیم در آن به آموزش موسیقی در حوزه های مختلف بپردازیم. یکی از ایده ها و طرح هایی که بر انجام آن تاکید داریم ارایه خدمات آموزشی برای هنرمندان نابیناست. برگزاری کلاس های آنلاین آموزش موسیقی برای هنرجویان شهرستانی و کلاس های آمادگی کنکور در مقاطع مختلف از دیگر برنامه های ما در آکادمی است که امیدوارم بتواند در شرایط این روزهای موسیقی موثر باشد.
این آهنگساز درباره اجرای زنده گروه «فوژان» گفت: با توجه به اینکه تازه ترین آلبوم های گروه با خوانندگی دولتمندخلف و سالار عقیلی در دسترس علاقه مندان قرار گرفته این امکان وجود دارد که از منتخب این ۲ آلبوم و آثار دیگر گروه فوژان اجراهای زنده ای را برگزار کنیم. همچنین تصمیم داریم با کانسپت جدیدی اجراهای زنده را روی صحنه ببریم که این امر مستلزم برنامه ریزی دقیق و منسجم است.
این مدرس دانشگاه که چندی پیش از مسئولان برگزاری جشنواره موسیقی دانشجویی صبا بود درباره برگزاری دور دوم این رویداد موسیقایی بیان کرد: با توجه به اتفاقات خوبی که در جریان برگزاری این جشنواره افتاد مسئولان دانشکده موسیقی دانشگاه هنر درصدد هستند که این جشنواره در دوره دوم نیز میزبان مخاطبان و علاقه مندان باشد. ما هم به سهم خود تمام تلاش خود را انجام می دهیم تا به دوستان در زمینه برگزاری این جشنواره کمک کنیم.
منبع: خبرگزاری مهر، 19 فروردین 1397

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.