برگزاری آئین پاسداشت جهاد اشتغال معلولان به همت کانون توانا قزوین

مدیرعامل کانون معلولین توانا گفت: کانون معلولین توانا در راستای ایجاد بستر اشتغال برای ۱۴۰ نفر از افراد دارای معلولیت” آئین پاسداشت جهاد اشتغال” را برگزار می‌کند.
به گزارش پیک‌توانا: محمدرضا هادی‌پور با بیان این مطلب افزود: آئین پاسداشت جهاد اشتغال با هدف اثبات توانمندی معلولان به جامعه و ارائه الگویی موفق از تلاشگران معلول ۶ اسفند ماه سال جاری به همت کانون معلولین توانا برگزار می‌شود.
وی با بیان این مطلب که این آئین با حضور استاندار قزوین و جمعی از مدیران و مسئولان استانی برگزار خواهد شد، ادامه داد: بیش از ۹۲ درصد کارکنان گروه بهداشتی فیروز را معلولان تشکیل داده‌اند و این به معنای توانمندی این گروه در عرصه تولید و صنعت است.
هادی‌پور اضافه کرد: فیروز جایی است که استعدادها و قابلیت‌های طیف معلولان جسمی-حرکتی، نابینا و ناشنوا را به منصه ظهور گذاشته و الگویی موفق از توانایی معلولان را به منصه ظهور گذاشته است.
به گفته این مسئول افراد دارای معلولیت به حدی از توانایی رسیده‌اند که با پشتکار، عملکرد درست و توانایی خود بر معضل بیکاری فائق آمده و با اثبات توانمندی توانسته‌اند اعتماد دنیای صنعت را به خود جلب کنند.
این فعال حوزه معلولان خاطرنشان کرد: آئین پاسداشت جهاد اشتغال ۱۰ صبح روز یکشنبه، ششم اسفند ماه سال جاری در سالن تبلیغات اسلامی برگزار خواهد شد.
گفتنی است کانون توانا پیش از این زمینه اشتغال بیش از ۶۰۰ فرد دارای معلولیت را مهیا کرده است.
منبع: رقیه بابایی، سایت کانون معلولین توانا، 3 اسفند 1396

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.