بازدید حجت الاسلام سیدکاظم الخرسان و محمد حسن وجدانی نژاد

میهمان
14 آذر 1396

سه شنبه 14 آذر ماه 1396 نزدیک ظهر آقای محمد حسن وجدانی نژاد به همراه خواهرش خانم زهره وجدانی نژاد از شیراز تشریف آوردند.
محمدحسن وجدانی‌نژاد شیرازی(کم بینا) متولد ۱۳۲۲ تا الآن که ۷۳ بهار از عمرش می‌گذرد مشغول امور فرهنگی و اجتماعی نابینایان است. کارش را از شیراز و مدرسه شوریده و در کنار استاد عبدالله معطری (نابینا و بنیانگذار مدرسه نابینایان در شیراز) شروع کرد. آنگاه در اصفهان و در مؤسسه ابابصیر ادامه داد، سپس به تهران رفت و در چند مجتمع آموزشی نابینایان به تدریس و شغل شریف معلمی و مدیریت آموزشی مشغول بوده است.
درباره تدوین تاریخ معلولیت و معلولان شیراز بحث شد و ایشان استقبال کرد که این کار را تکمیل نمایند.

*****

عصر سه شنبه 14 آذر ماه 1396 حجت الاسلام سیدکاظم الخرسان رئیس مرکز الامام الحسن(ع) المخصّصة نجف و داماد حضرت آیت الله خرسان تشریف آوردند. ایشان در نجف اشرف سکونت دارند و همراه آقای محمد حسین واعظ نجفی آمدند.
گزارشی درباره فعالیت های این مرکز عرضه شد و قرار شد همکاری های مشترک برای تولید کتاب بریل و کتاب صوتی داشته باشیم.

2 پاسخ
 1. محمد حسن وجداني نژاد شيرازي
  محمد حسن وجداني نژاد شيرازي می گوید:

  بسم الله الرحمن الرحيم
  امروز در حدود ساعت 2 صبح بعد از شركت در عزاداري شردار و سرور شهيدان حضرت ابا غبدالله الحسين سعادتي دست داد تا سري به سايت حاض سايت بسيار فعال و گسترده دفتر فرهنگ معلولين بنا بر عادت هميشگي بزنم و همه خاطرات بالنده و زرين گذشته با اين سايت را مرور كنم و اكثر كامنت هايي را كه در اين سايت گذاشته ام را مرور كردم ديدم از پاسخ گويي به كامنت ها خود داري شده است كه اين امر باعث دلسردي مطالعات افراد علاقمند به سايت مي شود و بنده كمترين پيشنهاد دارم كه جناب اقای محمد نوری سری به كامنت ها بزنند و نوشته هاي علاقمندان به سايت را ملاحظه بفرمايند و اطلاعات جديد را از كامنت اين عزيزان بدست آورند براي مثال خود بنده چندين بار به عرض مسولين سايت رسانده ام كه كارهای جديد و علاقه به همكاری با سايت و مطالب جديد به عرض ايشان رسانده ام ولي اظهار نظر كمتري مشاهده نموده ام بنده در طول بازگشتم از سفر بسيار پر تلاش استراليا در طول يك سال اندي موفقيت هايي را بدست آورده ام كه علاقه دارم قبل از افول ستاره عمرم كه سرنوشت نهايي همه انسان هاست با مسولين سايت ملاقات هاي جديدي داشته باشم و كارهاي جديد خود را در سن 76 سالگي براي تاريخ نگاري به سمع و نظر جناب نوری و فرزند ايشان برسانم و براي مثال به نوشتن كل قرآن كريم با شيوه عثمان طاها و خط برايل كه در جهان منحصر به فرد است و بسياري از سايت هاي جهان در جريان آن قرار گرفته اند به استحضار برسانم تا ملت شريف ايران هم در جريان قرار گيرند و اگر در سطح جهاني فرد جديدی اين كار عظيم را انجام داده باشد وارد اطلاع رسانی جهاني قرار گيرد و علي الخصوص اين كار بزرگ به نام ايران و ايران در صحنه جهانی به ثبت برسد از گزافه گويي خود از همه خوانندگان و مسول محترم سايت پوزش ميطلبم خدا نگهدار. ارادتمند محمد حسن وجداني نژاد شيرازی

  پاسخ
 2. محمد حسن وجدانی نژاد شیرازی
  محمد حسن وجدانی نژاد شیرازی می گوید:

  امروز 96/12/24 است عادت معمول سری به سایت مورد علاقه ام یعنی سایت دفتر فرهنگ معلولین زدم و تام خودم وحواهرم زهره وجدانی نژاد شیرازی را به همراه حجت الاسلام سید کاظم الخرسانی و قرار و مدارهای همکاری در رابطه تهیه کتب گویا و برایل را مشاهده نمودم و خرسند شدم و اعلام میدارم که ضمن غلاقمندی به موضوع اعلام آمادگی نموده و منتظر اظهار نظر رسمی و دعوتنامه جناب آقای نوری هستم.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.