«تغذیه ورزشی برای ورزشکاران پارالمپیکی» منتشر شد

«تغذیه ورزشی برای ورزشکاران پارالمپیکی» منتشر شد

کتاب «تغذیه ورزشی ورزشکاران پارالمپیکی» در پاسخ به نیاز ورزشکاران و مربیان از سوی فدراسیون جانبازان و معلولان منتشر شد.
سیما لیموچی مسئول واحد پژوهش فدراسیون در این‌باره گفت: کتاب «تغذیه ورزشی برای ورزشکاران پارالمپیکی» با حمایت فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین و در پاسخ به نیازی که در زمینه رعایت اصول ورزشی توسط مربیان و ورزشکاران احساس می‌شد، منتشر شد.
او افزود: این کتاب توسط الیزابت بوراد که دارای تجربه‌ای سی‌ساله در زمینه تغذیه ورزشی و تالیفاتی در این زمینه هست، به رشته تحریر درآمده و در دنیا مورد توجه قرار گرفته است.
مسئول واحد پژوهش فدراسیون خاطرنشان کرد: دکتر علیرضا نصیرزاده با همکاری جمعی از مترجمان متخصص، این کتاب را ترجمه کردند و باید گفت که کتاب دارای نثری روان و ترجمه‌ای گویا است که می‌تواند مورد استفاده همه اقشار قرار گیرد و قابل در ک باشد.
او گفت: ورزشکاران برای دست‌یابی به موفقیت‌های بیشتر می‌بایست در تمام زمینه‌های علوم ورزشی مانند تغذیه از دانش روز بهره بگیرند و این کتاب مرجع خوبی در زمینه تغذیه است و با مباحث کاربردی خود برای تمامی گروه‌های معلولیتی، دستورالعمل‌هایی پیش‌بینی کرده است.
لیموچی بیان کرد: این کتاب در ۱۴ فصل و ۴۲۰ صفحه توسط نشر فرنام منتشر شده و علاقه‌مندان به تهیه آن می‌توانند با مدیریت آموزش فدراسیون به شماره ۸۲۱۸۷۱۲۰ تماس بگیرند.
منبع: ایسنا، 5 مهر 1396

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.