مجموعه نرم افزاری حجت الاسلام مرحوم سید محمد کاظم مجاب

مجموعه نرم افزاری حجت الاسلام مرحوم سید محمد کاظم مجاب
صوتی و تصویری

۸ عدد DVD
شامل سخنرانی های مرحوم مجاب در سال های ۱۳۷۰ تا ۱۳۹۰

این مجموعه نرم افزاری دربردارنده گفتار و فیلم سخنرانی‌های حجت الاسلام والمسلمین مرحوم سید محمدکاظم مجاب رضوان الله علیه (۱۳۰۸-۱۳۹۰) است. او در کودکی نابینا شد و زیر نظر پدرش تربیت و با آموزه‌های شیعی آشنا گشت. به دلیل حافظه قوی و استعداد بسیار، از هفت سالگی فعالیت تبلیغی برایش فراهم شد. تا سال ۱۳۹۰ یعنی به مدت ۷۵ سال در گستره ترویج ایمان، معنویت و اخلاقیات مردم کوشا بود.
مبتکر سبک ویژه‌ای در تبلیغ دینی است و به دلیل جذابیت سخنانش، بسیاری از مراکز علمی و تبلیغی او را دعوت می‌کردند. مجموعه حاضر بخشی از میراث گفتاری ـ تبلیغی او است که به دست ما رسیده، هر چند به روش غیر حرفه‌ای ضبط شده ولی برای الگوگیری مبلغان و نیز استفاده عموم به ویژه نابینایان قابل بهره برداری است.
این مجموعه شامل چهار رده سخنرانی‌های است که به مناسبت‌های مختلف در سال‌های ۱۳۷۰ تا ۱۳۹۰ بیان شده و به صورت زیر دسته‌بندی شده است:
– مجالس فاطمیه، سخنرانی‌ها در ۱۳۸۷ تا ۱۳۸۹ در تهران و قم به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها، یک عدد DVD
– مجالس حسینی، سخنرانی‌ها در ۱۳۸۶ تا ۱۳۸۹ در تهران و قم به مناسبت عاشورا و محرم، یک عدد DVD
– مجالس طباطبایی، سخنرانی‌ها در ۱۳۷۵ تا ۱۳۹۰ در قم، کتابخانه مرحوم سیدعبدالعزیز طباطبایی برای نخبگان به مناسبت‌های مختلف، پنج عدد DVD
– مجالس مذهبی، سخنرانی‌ها در سال‌های ۱۳۷۰ تا ۱۳۹۰ در قم، مراکز علمی و تبلیغی به مناسبت‌های مختلف برای عموم مردم، یک عدد DVD

برای تهیه رایگان این دی وی دی ها میتوانید به دفتر فرهنگ معلولین مراجعه یا مکاتبه نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *