اپلیکیشن زخم فشاری به بازار آمد

اپلیکیشن زخم فشاری به منظور آشنایی افراد دچار آسیب نخاعی با همت مرکز ضایعات نخاعی بنیاد شهید و امور ایثارگران ساخته شده است.
به گزارش پایگاه اینترنتی معلولان ایران؛ در این اپلیکیشن فرصتی فراهم شده است تا جامعه هدف به اطلاعات علمی و آموزشی زخم فشاری دسترسی پیدا کنند.
با توجه به اینکه متاسفانه در دنیای امروز بسیاری از انسان ها از این عارضه رنج می برند مرکز ضایعات نخاعی بنیاد شهید و امور ایثارگران به منظور رشد آگاهی های جامعه و ایجاد فرصتی برای گسترش آموزش های لازم بر پایه فناوری های اطلاعات و ارتباطات اقدام به ساخت اپلیکیشن زخم فشاری کرده است.
بر اساس اعلام کارشناسان جامعه پزشکی افراد دچار آسیب نخاعی به علت محدودیت های حرکتی اگر آگاهی های خود را در مورد زخم فشاری بالا نبرند بسیار مستعد ابتلا به آن هستند .
بر پایه این گزارش؛ در این اپلیکیشن علاقه مندان می توانند به محتواهای آموزشی و دسترسی به فیلم های آموزشی و فایل های صوتی، اطلاع از خبرهای آموزشی، امکان ارسال سوالات به متخصصان و کارشناسان، برقراری ارتباط با تیم تخصصی و همچین امکان برقراری ارتباط برای انجام فعالیت های مشترک در زمینه زخم فشاری دسترسی داشته باشند.
نسخه فعلی اپلیکیشن زخم فشاری برای سیستم های اندرویدی تهیه شده است و به زودی نسخه IOS آن نیز منتشر خواهد شد.
مرکز ضایعات نخاعی بنیاد شهید و امور ایثارگران تا کنون سه اپلیکیشن در حوزه آسیب نخاعی به نام های آشنایی با آسیب نخاعی، مراقبت های پزشکی برای افراد آسیب نخاعی (ویژه پزشکان) و زخم فشاری را منتشر کرده است.
لینک دانلود

منبع: سایت شمعدانی، 25 اردیبهشت 1396

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.