کنگره بین المللی کسب و کار فراگیر

«تندیس الگوی موفق کنگره بین‌المللی کسب وکار فراگیر» به سیدمحمد موسوی، بنیانگذار کانون معلولین وکارآفرین برتر ایران درحوزه معلولان اهدا شد.
به گزارش پیک‌توانا؛ سید محمد موسوی، دارنده مقام مشورتی سازمان ملل در حوزه معلولان ایران، صبح امروز با حضور در کنگره بین‌المللی کسب‌وکار فراگیر که با مشارکت نخست‌وزیر و رییس جمهور ترکیه و با نگاه به اشتغال افراد دارای معلولیت در سراسر جهان برگزار شده است تندیس الگوی موفق را دریافت کرد.
گفتنی است کشورهای اروپایی در این کنگره حضور جدی دارند و مرکز تحقیق و اجرای زندگی همیار DEYSAM، انجمن خدمات دهندگان معلولان اروپا EASPD، اتحادیه فراگیر جهانی EDP، اتحادیه تجارت آمریکایی‌ترکی در برگزاری این کنگره نقش اثرگذاری داشته‌اند.
لازم به ذکر است موسوی، کارآفرین موفق جهانی در ایجاد بسترهای شغلی برای معلولان به دعوت کنگره جهانی کسب‌وکار فراگیر و با عنوان «تجربه موفق جهانی در امر اشتغال معلولان» در این کنگره حضور یافته است.
رییس هیات مدیره کانون توانا با هدف ارائه مدل بهینه در ارزیابی سازمان‌های مرتبط با معلولان با محور تشکیل یک سازمان بین‌المللی برای ارزیابی کیفی و ارائه گواهینامه به سازمان‌های مرتبط با تولیدات و خدمات معلولان در این کنگره جهانی شرکت کرده است.
همچنین ارائه پیشنهاد پیاده‌سازی مدل بهینه در ارزیابی سازمان‌های مرتبط با معلولان در گروه بهداشتی فیروز دومین هدف مدیرعامل گروه بهداشتی فیروز از شرکت در این کنگره است.
قابل ذکر است این کنگره جهانی ۱۸ تا ۲۰ اردیبهشت ماه سال جاری در استانبول ترکیه در حال برگزاری است.

۲۰نمایشگاه مبتنی بر اشتغال و تولیدات معلولان ایران، ترکیه و آذربایجان افتتاح شدند.
به گزارش پیک‌توانا: صبح امروز نمایشگاه‌های عرضه تولیدات دستی معلولان کشورهای ایران، ترکیه و آذربایجان توسط وزرای ترکیه افتتاح شدند تا انعکاس دهنده توانمندی‌های معلولان باشند.
همچنین واحد هندکده توانا زیر نظر کانون معلولین توانا از فعال‌ترین غرفه‌های عرضه‌کننده صنایع دستی معلولان ایرانی در این نمایشگاه است.
هنرکده توانا در این نمایشگاه تولیدات دستی معلولان ایرانی را در رشته‌های چرم‌دوزی، ترمه، عروسک‌های بافتنی، بدلیجات و… به نمایش گذاشته است.
قابل ذکر است غرفه هنرکده توانا مورد مورد استقبال بی‌نظیر مسئولان و شرکت‌کنندگان این کنگره بین‌المللی قرار گرفته است.

منبع: سایت کانون توانا، 20 اردیبهشت 1396

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.