شانزدهمین کنگره شنوایی شناسی ایران

شانزدهمین کنگره شنوایی شناسی ایران آغاز بکار کرد

شانزدهمین کنگره سراسری شنوایی شناسی ایران، با شعار «حفاظت از شنوایی و صیانت از حرفه شنوایی شناسی»، از صبح سه شنبه در محل هتل المپیک تهران آغاز بکار کرد.
دکتر بهرام جلائی رئیس انجمن علمی شنوایی شناسی ایران در مراسم افتتاحیه کنگره، گفت: هدف از برگزاری این گردهمایی، تبادل اطلاعات علمی و بحث و بررسی و همچنین به اشتراک گذاشتن مباحث نوین و جدیدی است که در رشته شنوایی شناسی مطرح می شود و همچنین، آگاهی جامعه متخصص از موضوعات پژوهشی شنوایی مربوط به پیشگیری، تشخیص و درمان توانبخشی مشکلات شنوایی و تعادلی و وزوز گوش به خصوص در دوران سالمندی است.
عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران، افزود: شعار کنگره شانزدهم، حفاظت از شنوایی و صیانت از حیطه حرفه ای شنوایی شناسی است.
وی ادامه داد: در کنگره پیش رو، ۱۱ محور با موضوعات توانبخشی شنیداری، کاشت حلزون، آزمون های مرکزی، بدشنوایی، وزوزگوش، دستگاه تعادل و آزمون های تعادلی، اطفال و غربالگری، الکتروفیزولوژی شنوایی، بیماری ها و سندرم ها، سالمندی و تمرکز بر سالمندان، سر و صدا و شنوایی سالمندان مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.
جلائی اظهار داشت: در این کنگره از سخنرانان برجسته ایرانی خارج از کشور و همین طور سخنرانان خارجی دعوت به عمل آمده و کنگره دارای ۱۳.۲۵ امتیاز باز آموزی برای تمامی شرکت کنندگان در است.
وی، گروه هدف را فارغ التحصیلان مقاطع شنوایی شناسی، علوم مرتبط اعم از گفتاردرمانی، روانشناسی، بهداشت عمومی و علوم اعصاب و گروه های پزشکی گوش و حلق و بینی، اطفال، مغز و اعصاب و گروه های مرتبط با مباحث علوم شنوایی عنوان کرد.
شانزدهمین کنگره شنوایی شناسی ایران از ۱۹ تا ۲۱ اردیبهشت ۹۶ در هتل المپیک تهران برگزار می شود.
منبع: مهر ؛ سایت مجتمع رعد، 20 اردیبهشت 1396

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *