روشندلان چراغ «فصل بهار نارنج» را روشن کردند

نمایش «فصل بهار نارنج» به نویسندگی محمود ناظری و کارگردانی غلامرضا عربی با هنرمندی بازیگران روشندل کشورمان سه شنبه ۶ مهر ماه با حضور تعدادی از هنرمندان تئاتر، سینما، تلویزیون و موسیقی از جمله هوشنگ توکلی، فریده سپاه منصور، هادی منتظری، مجید امرایی، زری اماد و پیمان شریعتی مدیر مجموعه تئاتر شهر اجرای خود را در پلاتو اجرای مجموعه تئاتر شهر آغاز کرد.
هوشنگ توکلی بازیگر پیشکسوت تئاتر کشورمان بعد از افتتاح نمادین نمایش «فصل بهار نارنج» خطاب به تماشاگران گفت: از مدت ها پیش متوجه این موضوع شدم که انسان ها وجوه مشترکی با هم دارند و به اعتقاد من جوهره این مجموعه ارتباطات هنر است که تئاتر نیز از این قاعده مستثنی نیست. به هر ترتیب بسیار خوشحالیم امشب در خدمت دوستان هنرمندی هستیم که می خواهند نوعی از این ارتباط را با مخاطبان برقرار کنند و من مطمئنم این فضا هم برای ما و هم برای هنرمندان تجربه شیرینی است.
نمایش «فصل بهار نارنج» به نویسندگی محمود ناظری و کارگردانی غلامرضا عربی با هنرمندی ندا سلیمانی، علی بلبلی، مریم دیهیم بخت، حجت الله سنگانه، بابک محمد زاده، محسن رستمی، حمید رضا کیانی خواه، شیما شوری از بازیگران روشندل کشورمان ساعت ۱۸ در پلاتو اجرای مجموعه تئاتر شهر به صحنه می رود.
منبع : مهر ؛ سایت مجتمع رعد، 7 مهر 1395

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *