تقدیر از مهندس علی سلطانزاده بعنوان چهره برگزيده اجتماعی و تاثير گذار کشور

در پنجاه سالگي دانشگاه صنعتي شريف؛
مديرعامل موسسه نيکوکاري رعدالغدير بعنوان چهره برگزيده اجتماعي و تاثير گذار کشور شناخته شد.
به گزارش معصومه فراهاني (مدير روابط عمومي موسسه نيکوکاري رعد الغدير) همزمان با پنجاهمین سالگرد تاسیس دانشگاه صنعتي شريف که در روز چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ماه سال جاری در سالن زنده ياد جباري اين دانشگاه برگزار شد؛ از دو چهره مردمي و نيکوکار اين موسسه در حوزه هاي علمي و اجتماعي تجليل گرديد .
در اين مراسم که با حضورمعاون اول رییس جمهور و تني چند از مسئولان عالی رتبه کشور برگزار گرديد؛ در بخش تقدير از۵۰ برگزيده اين دانشگاه در زمينه هاي مختلف؛ از دکتر محمود طبياني (عضوهيات مديره موسسه نيکوکاري رعد الغدير)بعنوان استاد برگزيده رشته مخابرات و الکترونيک اين دانشگاه تجليل شايسته اي بعمل آمد.
مهمترين بخش اين مراسم که در واقع بزرگ‌ترین گردهمایی اعضای خانواده ی بزرگ دانشگاه صنعتی شریف محسوب مي شد از مهندس علي سلطانزاده (مديرعامل موسسه نيکوکاري رعدالغدير و مدير عامل انجمن خيريه سماوات الغدير) از دانش آموختگان مکانيک اين دانشگاه ،بعنوان چهره فرهيخته و تاثير گذار در حوزه خدمات تخصصي اجتماعي کشور؛ تقدير و تجليل بعمل آمد .
مهندس علي سلطانزاده از سال ۱۳۶۳ فعاليت خود را به همراه جمعي ديگر از فارغ التحصيلان دانشگاه صنعتي شريف در زمينه ارائه خدمات توانبخشي حرفه اي بهنگام به جانبازان و معلولين جسمي حرکتي در زمينه هاي آموزش فني و حرفه اي،توانبخشي ،درمان،دندانپزشکي،کارآفريني و اشتغال بکار آنان آغاز نمود.
با توجه به تفکر عميق اسلامي و عشق به خدمت و دستگيري از محرومان و مظلومان جامعه و جلب اعتماد مردمي و ملي؛ ايشان بصورت مستقيم در تاسيس و راه اندازي ۲۰ مرکز خيريه در استانهاي مختلف کشور نقش داشته اند .
وي در حال حاضر مدير عامل انجمن خيريه سماوات الغدير که شبکه اي کشوري و بين المللي؛ متشکل از ۲۵ سازمان مردم نهاد داخلي و ۵ کشور خارجي است نيز عهده دار مي باشند
همچنين در حال حاضر ايشان بعنوان عضو هيات مديره انجمن احياي ارزشها، انجمن توان ياب و موسسه ساحل اميد نيز مي باشند.
منبع: سایت موسسه رعدالغدیر، بهار ۱۳۹۵

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *