مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دفتر فرهنگ معولین

مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دفتر فرهنگ معولین

alimohamadi02آقای دکتر محمود علی‏محمدی مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همراه آقای محمدرضا دشتی مدیر اطلاع‌رسانی مؤسسه نیکوکاری رعد غرب، روز چهارشنبه 6 اسفند 94 برای ملاقات حاج آقا سید جواد شهرستانی و بازدید از دفتر فرهنگ معلولین به قم تشریف آوردند. ساعت 10 صبح خدمت حجت الاسلام والمسلمین سید جواد شهرستانی نماینده تام الاختیار آیت الله العظمی سید علی سیستانی رسیدیم. ایشان درباره اهمیت کار برای معلولین فرمودند: «وظیفه ما است تا برای این قشر فعالیت کنیم و امکانات و نیازمندی‌های آنان را تأمین کنیم. البته در حدی که می‌توانیم و ممکن است».
دکتر علی‏محمدی هم پیام وزیر را متقل و از ایشان و آیت الله العظمی سیستانی تشکر کرد و ورود دفتر معظم‌له به امور معلولین و خدمات رسانی به این قشر را بسیار مؤثر دانست و گفت: «دفتر فرهنگ معلولین وابسته به حضرتعالی دارای ابتکارات و محصولات جدید و مفید است و به نمایندگی از همه مسئولین مرتبط با جامعه معلولان، بابت همه این آثار و برکات از شما و شخص آیت الله تشکر ویژه می‏نمایم».
پس از ملاقات، از موزه هنرهای معلولان که توسط دفتر فرهنگ معلولین و با حمایت حجت الاسلام سیدجواد شهرستانی گردآوری شده است بازدید انجام شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.