صندلی چرخدار پله نورد

معلولان دیگر نگران پله ها نباشند Top Chair-s صندلی چرخداربرقی که صعود و فرود ازپله ها رابرای معلولان حل کرده است .
1364035427706این صندلی چرخدار باحفظ تعادل و ایمنی کامل کاربران رادر صعود یانزول ازپله ها حمایت می کند . کاربران صندلی چرخدار تابه حال با مشکلات و محدودیت هایی برای صعود ازپله ها در محل زندگی , محل کار و یا مراکز عمومی مواجه بوده اند و این واقعیت تجربه ای است که اکثر کاربران صندلی چرخدار آن را لمس کرده اند . Top Chair-s صندلی چرخداری است که برای دسترسی معلولان به برخی مکانها و فضاهایی که تاکنون به راحتی قادربه حضور درآن نبودند طراحی شده است . این صندلی چرخداربرقی امکان عبورازموانع با اطمینان و حفظ ایمنی کاربر را توسط شنی های تعبیه شده روی آن که علاوه برچرخهای اصلی صندلی چرخداراست مهیا نموده است.
امکان صعود و فرود ازانواع پله ها توسط موتورجداگانه وسیستم تعلیق منحصربه فرد طراحی شده برای چرخ های این صندلی فراهم شده است . Top Chair-s بصورت خودکار و با حافظه هوشمند خود می تواند ارتفاع پله ها و شیب راه پله رامحاسبه و براین اساس توان خود راتنظیم کند. پله هایی باارتفاع تا 20 سانتی متر ( 7/9 اینچ ) و شیب حداکثر 35 درجه برای مانور این صندلی چرخدار بصورت معکوس وفرود ازجلو درحالی که کاربر باایمنی کامل درحالت افقی قراردارد پیش بینی شده است .
انرژی مصرفی این صندلی چرخدار توسط دو باتری 60 ولت تامین می شود, یک صفحه نمایش LCD باساعت نیززمان شارژ مناسب و تغییرات آن رانشان می دهد . این صندلی چرخدارقدرت پیمودن 35 تا 45 کیلومترباسرعت 9 کیلومتردرساعت درزمان شارژ کامل رادارد, یک موتور 400 وات برای صندلی چرخدارو یک موتور350 وات برای چرخ ها نیروی لازم راتامین می کنند. این صندلی چرخداربرقی, تاشو بوده و درصورت سفارش می تواند لوازم جانبی و گزینه های اضافی مانند نگهدارنده چانه برای معلولیت های شدید, ابزارایمنی برای حمایت و ایمنی بیشترکاربرانی که دچارضعف در دست وپا می باشند برای ثابت نگهداشتن بدن آنها و نیز کیت های LED برای نورپردازی , رابرای کاربربه همراه داشته باشد .
قیمت صندلی چرخدار پله نورد Top Chair-s حدود 15000 یورو, معادل 16320 دلار تعیین شده است .

منبع : TopChair ؛ سایت آداک گردشگران معلولین، 19 بهمن 1394

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *