مهدیه بختیاری

برنامه کاشانه میزبان توان یاب خانم مهدیه بختیاری
1361685883_image0141در مورخه ۹/۱۱/۹۴ (جمعه) خانم مهدیه بختیاری توان یاب موفق کاشانه مهر کاشان در برنامه کاشانه مخصوص شهروندان کاشانی که از سیمای اصفهان پخش می گردد، حضور پیدا کرد و گفتگوی صمیمانه ای با مجری برنامه آقای روحالله کمانی در خصوص فعالیت های تحصیلی، ورزشی و هنری خود داشت.
خانم مهدیه بختیاری ضمن ابراز رضایت از شرایط فعلی خود در زمینه های مختلف هنری، ورزشی و شغلی موفقیت های خود را پس از لطف خداوند مرهون زحمات مربیان و دست اندرکاران مراکز مختلف و خیرین محترم دانسته و از مسئولین امر تقاضا نمودند که نسبت به مناسب سازی شهر و اماکن عمومی جهت تردد معلولین و فراهم نمودن امکانات رفاهی آنان اقدام نمایند.
خانم مهدیه بختیاری از توان یابان کاشانه مهر می باشد که از سال ۱۳۸۹ در این موسسه حضور بهم رسانیده و در طول این مدت استعداد و تواناییهای خود را در زمینه های مختلف تحصیلی،ورزشی،هنری و نهایتاٌ اشتغال بکار و به منصه ظهور رسانیده است. و در حال حاضر بعنوان یکی از معلولین موفق در عرصه های مختلف اجتماعی مشغول فعالیت می باشد.
کاشانه مهر کاشان ضمن تبریک به خانم مهدیه بختیاری و خانواده محترم ایشان و مربیان و دست اندرکاران دلسوز خدمات رسانی به معلولین، سلامتی و موفقیت بیش از بیش ایشان را در عرصه های مختلف از خداوند بزرگ مسئلت می نماید.
منبع: سایت کانون معلولین توانا، 13 بهمن 1394

موفقیت مهدیه بختیاری در مسابقات تنیس روی میز
در مورخه 27/11/91 خانم مهدیه بختیاری توان یاب موسسه نیکوکاری کاشانه مهر کاشان ضمن شرکت در مسابقات تنیس روی میز معلولین شهرداری منطقه یک تهران به مناسبت دهه ی مبارک فجر، به کسب مقام سوم این مسابقات مفتخر گردید و یک قطعه مدال و حکم قهرمانی از رئیس اداره تربیت بدنی منطقه یک تهران دریافت نمودند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *