بهرام صدری

31450_818بهرام صدری نوجوان هنرمند معلول جسمی حرکتی ایرانی با حضور در نمایشگاه بین المللی نقاشی که در شهر واسنار هلند برپا شده، نگاه بازدیدکنندگان این نمایشگاه را متوجه هنر ذاتی و ناب خودش کرد.
این هنرمند نوجوان ایرانی آثار مفهومی زیبایی را خلق کرده که با توجه به معلولیت جسمی و حرکتی در نوع خودش بی نظیر است و تعجب و شگفتی بازدیدکنندگان را به دنبال داشته است.
بهرام صدری که با حمایت دکتر جهانگیری سفیر ایران در لاهه و موسسه خیریه بهشت رضا(ع) در این نمایشگاه حضور پیدا کرده است، در خصوص هدف از خلق آثار به نمایش گذاشته شده گفت:هدف من از خلق این آثار، به تصویر کشیدن مفهوم انسان و انسانیت است و اینکه بتوانم به مردم دنیا نشان بدهم که معلولیت فقط راه رسیدن به هدف را مشکل تر می کند و هدف همیشه پابرجاست.
بهرام صدری نوجوان هنرمند معلول ایرانی که جهت شرکت در نمایشگاه بین المللی هلند به این کشور سفر کرده به محض ورود مورد استقبال دکتر جهانگیری سفیر ایران در هلند و برخی مقامات دیگر از جمله رستگار ریاست بانک ملت و زمانی نیا از معاونین وزارت نفت قرار گرفت.
تقدیر اعضای شورای شهر از نقاش نوجوان معلولین
به گزارش خبرگزاری مهر، در دویست و سیزدهمین جلسه شورا و همزمان با روز جهانی معلولین اعضای شورای اسلامی شهر تهران از پنج نفر از معلولین فعال تقدیر کردند.
در این مراسم از بهرام صدری ۱۴ ساله معروف به بهرام پیکاسو تقدیر شد.
بهرام صدری که پس از تقدیر کارلوس کی روش سرمربی تیم فوتبال آوازه جهان شد به دعوت علیرضا جهانگیری سفیر ایران در هلند توانست ضمن نمایش آثار خود در گالری patried-van dorst محل برپایی نمایشگاه هنری سفارتخانه ها در شهر واسنار هلند و قرار گیری در ردیف برترین نقاشان ۱۴ کشور دنیا به عنوان تنها نقاش معلول و نوجوان تحسین و حیرت همگان از جمله موموکا معروفترین نقاش گرجستانی را برانگیزد.
به گفته اصلانی رئیس انجمن خیریه بهشت امام رضا(ع) و مرکز نگهداری بهرام، او تنها نقاشی بود که در این نمایشگاه توانست تمام آثار ارائه شده خود را به فروش برساند که این امر به نوعی بیانگر برتری صدری نسبت به سایر نقاشان حاذق از دیگر کشور ها بوده است.
منبع: خبرگزاری مهر، 17 آذر 1394

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.