گزارش همایش همبستگی کانون های ناشنوایان، اردیبهشت ۱۳۹۴

گزارش همایش همبستگی کانون ها ۱۵ الی ۱۷ اردیبهشت ماه ۱۳۹۴
“همدلی و همزبانی کانونها”

۱۵ اردیبهشت ماه ورودیه گرامی
۱۶ اردیبهشت ماه روز چهارشنبه راس ساعت ۱۰:۳۰ شروع جلسه با مقدمه و توضیحاتی از سوی خانم شهیدی و در خواست بیان مسائل و مشکلات کانون ها که نمایندگان کانون ها یک به یک مشکلات و مسائل کانون خویش را بازگو کردند و خواستار همیاری و همکاری برای رفع مشکلات شدند. و پیشنهاد شد تا یک گروه متشکل از نمایندگان کانون ها در یکی از شبکه اجتماعی تشکیل شود تا اطلاع رسانی راحتتر و به سرعت انجام شود بین کانون ها و با موافقت حاضرین یکی از شبکه های اجتماعی انتخاب شد و این جلسه تا ساعت ۱۳ به طول انجامید و پس آن تا ساعت ۱۶ وقت ناهار و نماز و استراحت بود.
ساعت ۱۳ تشکیل جلسه اول کارگاه آموزشی (مدیریت و نامه نگاری صحیح) توس مدرس آقای روستا تشکیل شد که تا ساعت ۱۸:۳۰ ادامه داشت.
۱۷ اردیبهشت ماه روز پنجشنبه ساعت ۱۰:۳۰ تشکیل جلسه دوم کارگاه آموزشی آقای روستا در راستای موضوعات قبلی به مدت یک ساعت و پس از آن راس ساعت ۱۲ جلسه با حضور هیئت مدیره و نمایندگان رسمیت پیدا کرده و آقای غلامی (مدیر عامل کانون ناشنوایان ایران) هدف از تشکیل همایش را به طور کامل توضیح دادند و تشکیل اساسنامه واحد و اتحاد و همبستگی بین کانون ها برای رفع مشکلات کانون ها و در راس آن ناشنوایان عزیز ، در میان به سئوالاتی که از سوی نمایندگان مطرح میشد پاسخ داده میشد تا رفع ابهام گردد و کاملا به هدف همایش آگاهی پیدا کنند.
ساعت ۱۳ الی ۱۵ صرف ناهار و استراحت و پس از آن ساعت ۱۵ شروع جلسه و تنظیم و قرائت صورتجلسه و اصلاح آن با نظریات و پیشنهادات حاضرین و در آخر تایید صورتجلسه و امضای آن به دست حاضرین نمایندگان و کارشناسان استانها رساند.
منبع: سایت کانون ناشنوایان ایران، ۷ تیر ۱۳۹۴

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *