رونمایی از اولین خودرو بینایی‌سنجی سیار

به گزارش خبرگزاری مهر، همزمان با دهمین روز از ماه مبارک رمضان اولین خودرو بینایی‌سنجی سیار با حضور انوشیروان محسنی‌بندپی رئیس سازمان بهزیستی کشور و خیرین اصناف ایران در راستای پیشگیری از نابینایی کودکان ۳ تا ۶ سال رونمایی شد.
این خودرو سیار در پی انعقاد تفاهمنامه‌ای مشترک فی‌ما بین اتاق اصناف، اتاق بازرگانی، بهزیستی کشور و اتحادیه عینک‌فروشان برای معاینه، تشخیص و درمان کودکان زیر ۶ سال ویژه استان تهران به بهره‌برداری رسید و اتحادیه عینک‌فروشان متعهد به ارائه بیش از ۱۰ هزار فِرِم رایگان به کودکان شده است.
یادآوری می‌شود مؤسسه خیریه‌ای نور اصناف ایران در حاشیه این مراسم با حضور علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، انوشیروان محسنی‌بندپی رئیس سازمان بهزیستی کشور،محسن جلال‌پور رئیس اتاق بازرگانی ایران و علی فاضلی رئیس اتاق اصناف ایران افتتاح شد.
منبع: خبرگزاری مهر، 7 تیر 1394

1 پاسخ دادن
  1. رزا
    رزا می گوید:

    بزرگترین مشکل فعلی همه جامعه ما علی الخصوص معلولین به نظر من بالا بودن هزینه هاست . کنار اومدن با مشکل اقتصادی برای افراد عادی سخته ولی این سختی برای یک معلول به مراتب بیشتره . معلول بخاطر شرایط فیزیکی از هر وسیله نقلیه برای رفت و آمد نمیتونه استفاده کنه…خونه ای که میخواد سکونت کنه باید از نظر پله و وضعیت داخلی شرایط لازم رو داشته باشه
    برای خرید مایحتاج زندگی نمیتونه مثل یک فرد عادی به نمایشگاهها و یا مراکز خرید شلوغ و پر ازدحام که قیمتهای مناسب تری داره مراجعه کنه. و هزاران مشکلات دیگه که هزینه زندگی افراد معلول رو بالا میبره.

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.