برگزاری کارگاه مناسب سازی برای معلولان توسط اساتیدی از ژاپن

20150421_102649

این کارگاره یک روزه به همت انجمن نعنا و با همکاری مرکز تحقیقات موفقیان وابسته به دانشگاه صنعتی شریف در محل این مرکز در نخستین روز اردیبهشت ماه 94 برگزار شد.

از محورهای آموزشی این کارگاه آشنایی با فن آوری ژاپن در زمینه مناسب سازی فضا با محوریت خیابان ها و پیاده رو ها، معرفی فن آوری های ژاپن در زمینه تجهیز و مناسب سازی فضا و ارائه نمونه های عینی از فعالیت های مربوط به مناسب سازی فضا درکشور ژاپن و مقایسه آن با نمونه های مربوط به ایران بود که توسط اساتید میهمان از کشور ژاپن آقای تراشیما کااورو و خانم فوکوناگا میاچی ارائه داده شد. گفتنی است سرکار خانم مرادی کارشناس کانون و خانم میلادی دبیر کل کانون معلولان در این کارگاه یک روزه حضور داشتند.
منبع: سایت کانون معلولان محله، 5 اردیبهشت 1394

3 پاسخ
 1. فاتح
  فاتح می گوید:

  بزرگترین مشکلی که دارم این است که خونه ما چندتا پله داره و هرموقع که می خواهم از خونه بیرون بروم باید پدرم یابرادرم مرا از پله ها پایین بگذارند و وقتی به خانه برمی گردم باید مدتی توی حیاط صبر کنم تا پدر یا برادرم بیایند ومرا از پله ها بالا ببرند. برای همه آرزوی سلامتی دارم

  پاسخ
 2. مهدی
  مهدی می گوید:

  مشکلی که من با اون برخورد کردم و خیلی وقت است که ذهن مرا به خود مشغول ساخته این است که کاری کنم صندلی ماشین پیکان سمت شاگرد از طریق ریل به سمت بیرون بیاید تا بتوانم با لیفتر راحت و بدون زحمت جسمانی به شخص دیگری سوار ماشین بشوم

  پاسخ
 3. نرگس
  نرگس می گوید:

  يه مشكل بزرگ براي من و بقيه افراد ويلچري سطح ناهموار خيابانها و پياده رو هاست و همچنين وجود پله در مكانهايي مثل بانكها و يا اماكن دولتي .

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.