مراسم افطاری هیئت معلولین قم؛ انتصاب مجید شکوری به مدیریت فرهنگی تیم ملی شنا

مراسم افطاری هیئت معلولین قم
هیئت معلولین متوسلین به ائمه اطهار(ع) تشکلی است که توسط عده‌ای از معلولین استان قم در سال 1390 تأسیس شده است. این هیئت در برگزاری جشن‌های مذهبی برای ولادت‌های ائمه(ع) و برپایی مراسم عزاداری و نیز کلاس‌های معارف دینی برای معلولین فعال بوده است.
یکی از اقدامات این هیئت این است که در یک روز از ماه مبارک با دعوت از معلولین قم به افطار و اطعام می‌پردازد. بخش مهمی از هزینه‌های این مراسم توسط جناب حجة الاسلام والمسلمین سیدجواد شهرستانی پرداخته شده است. امسال هم ایشان سپپ خر شدند و هزینه‌های دعوت حدود هفتصد نفر را که در تالار خانه معلم برگزار شد، پذیرفتند. (خبرنگار مجله توان‌نامه، 25 تیر 1393)

انتصاب مجید شکوری به مدیریت فرهنگی تیم ملی شنا جانبازان و معلولین
مجید شکوری، روحانی مخلص و مدیر انجمن ضایعات نخاعی استان قم، در سال 1380 در راه تبلیغ بر اثر سانحه تصادف از ناحیه کمر دچار آسیب نخاع شد و بیش از یک دهه است روی ویلچر فعالیت‌های گسترده‌ای دارد. ایشان کتاب‌ها و جزوات فراوانی را برای فرهنگ‌سازی در بخش ضایعات نخاعی منتشر کرده است.
وی همچنین در رشته شنا، استادی برجسته است و در مسابقات کشوری و بین‌المللی امتیازاتی دریافت کرده و اخیراً در انتصابات جدید، مسئولیت فرهنگی هیئت اعزامی تیم شنا را پذیرفته و نیز مدیریت فرهنگی تیم ملی شنای معلولین را بر عهده گرفته است. (خبرگزاری فارس، 29 خرداد ماه 1393)

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *