تقدیر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از رئیس هیات مدیره کانون معلولین توانا

mosavi-malolanنخستین کنفرانس ملی کارآفرینی اجتماعی در حوزه‌ی معلولیت30 مهرماه سال جاری با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، رئیس هیات‌مدیره‌ی مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد، رییس دانشکده‌ی کارآفرینی دانشگاه تهران و فعالان حوزه‌ی معلولیت برگزار شد.
به گزارش پیک‌توانا: این کنفرانس ملی که در آن اندیشمندان، صاحب‌نظران، صاحبان صنایع، کارآفرینان و فعالان عرصه‌های اجتماعی حضور داشتند با هدف «ارتقای راه‌های توانمندسازی افراد دارای معلولیت در راستای دستیابی به استقلال اجتماعی» برگزار شد.
در این مراسم رئیس‌هیات مدیره کانون معلولین توانا و مدیرعامل گروه بهداشتی فیروز به‌عنوان «کارآفرین برتر اجتماعی» انتخاب و مورد تقدیر قرار گرفت.
سیدمحمد موسوی که تاکنون موفق به ایجاد بیش از300 شغل پایدار برای افراد دارای معلولیت شده در حضور وزیر تعاون، کار ورفاه اجتماعی مورد تجلیل قرار گرفته و از زحمات وی قدردانی به عمل آمد.
در این کنفرانس همچنین دکتر آراستی و رسولیان با ارائه‌ی مقاله‌هایی با عنوان«ماهیت، فرصت‌ها و چالش‌های کارآفرینی اجتماعی» و «معرفی نمونه‌ی تجربی کارآفرینی اجتماعی» به بیان دیدگاه‌های علمی خود پرداخته و دکتر خنیفه به بیان نقش دین، اخلاق و فرهنگ در کارآفرینی اجتماعی پرداخت.
همچنین رییس مجمع خیرین مدرسه‌ساز با ارائه‌ی گزارشی از شروع و نحوه‌ی فعالیت خود در این عرصه به ضرورت کارآفرینی در اجتماع اشاره کرد.
دکتر روستا و علیرضاامیدوار از دیگر سخنرانان این برنامه بودند که به ترتیب در زمینه‌های «نظام‌های مدیریتی در سازمان‌های کارآفرینی»«مسئولیت پذیری اجتماعی و کارآفرینی اجتماعی» دیدگاه‌های خود را بیان کردند.
مدیرمرکز توانبخشی حرفه‌ای در سوئد و مدیرعامل شرکن همگام نیز در ادامه دیدگاه‌ها و مقالات‌ علمی خود را برای حاضران در کنفرانس تبیین کردند.
در ادامه سایر صاحب‌نظران دیدگاه‌های خود را تشریح کرده و از مقالات و کارآفرینان برتر اجتماعی با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تجلیل به‌عمل آمد.
منبع: رقیه بابایی، سایت کانون معلولان توانا، 3 آبان 1393

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.