برگزاری جشنواره ملی توانمندی های توان یاب

برگزاری جشنواره ملی توانمندی های توان یاب

مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد اولین دوره «جشنواره ملی توانمندی های توان یاب» را همزمان با روز جهانی معلولان و به منظور معرفی توانمندی های جامعه معلولان کشور برگزار می کند.
مدیر روابط عمومی مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد و دبیر نخستین دوره جشنواره علمی، فرهنگی و هنری توانمندی های توان یاب با اعلام این خبر افزود: هدف از برگزاری این جشنواره معرفی توانمندی های علمی، فرهنگی و هنری افراد دارای معلولیت به جامعه، ایجاد انگیزه برای صاحبان ایده و نوآوری و مخترعان و قدرشناسی از تجارب موفق مدیریتی در حوزه معلولیت در سراسر کشور است.
وی ادامه داد: نخستین دوره جشنواره توانمندی های توان یابان در 3 محور هنری در رشته نقاشی، محور علمی در رشته اختراع مرتبط به معلولان با هدف ارتقا و بهبود کیفیت زندگی توان یابان و محور فرهنگی، اجتماعی با معرفی تجارب موفق مراکز و تشکل های حمایت گر حوزه معلولان برگزار خواهد شد.
دبیر نخستین دوره جشنواره علمی، فرهنگی و هنری توانمندی های توان یابان ادامه داد: با هماهنگی های به عمل آمده هدایای ویژه ای برای برگزیدگان این دوره در نظر گرفته شده است که در محورهای هنری و علمی سکه بهار آزادی به برگزیدگان اهدا خواهد شد.
وی افزود: در بخش داوری از کارشناسان خبره در هر3 محور برای انتخاب آثار دعوت به عمل آمده است و اسامی داوران جشنواره به زودی اعلام خواهد شد.
مدیر روابط عمومی مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد افزود: علاقمندان برای ثبت نام و حضور در جشنواره، مي توانند به سايت مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد به نشانی www.raad-charity.org مراجعه نمایند یا با ستاد اجرایی جشنواره به شماره 88371096 تماس حاصل فرمایند.
منبع: وب سایت مجتمع رعد، 26 مهر 1393

فراخوان جشنواره ملی توانمندی­ های توان یاب
مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد در آستانه سی­ امین سالگرد فعالیت خود جشنواره ملی علمی و فرهنگی «توانمندی­ های توان­یاب» را با هدف شناخت و معرفی استعدادها و توانائی­ های افراد دارای معلولیت برگزار می­ کند.
این جشنواره با رویکرد نوین به موضوع توان­ یابان در محورهای علمی، هنری و مدیریتی به بررسی آثار رسیده خواهد پرداخت تا ضمن قدرشناسی از فعالیت­ های مؤثر در حوزه معلولیت با تشویق حس خود باوری در یک فضای سالم و رقابتی آثار برگزیده را معرفی نماید تا عاملی برای ایجاد انگیزه و موفقیت در فضای کسب و کار موفق محسوب شود.
بنابراین از افراد دارای معلولیت، کارآموختگان، کار‌آموزان و هنر جويان سراسر كشور به ویژه عزیزان مراکز رعد و نیز مخترعانی که محصولاتی برای توان­یابان به ثبت رسانده ­اند، دعوت به عمل می‌آورد با تکمیل فرم فراخوان در این فعالیت فرهنگی مشارکت نمایند.

محورهاي جشنواره :
محور فرهنگی ـ هنری: رشته نقاشی
فرم ثبت نام محور فرهنگي – هنري
محور علمی : ایده­ های نو، نوآوری و اختراعات توسط توان­یابان یا برای توان­یابان
فرم ثبت نام محور علمي
محور تجربیات موفق مدیریتی در حوزه معلولیت : مراکز رعد در سراسر کشور ـ انجمن­های حوزه معلولیت ـ سایر سازمان ها
فرم ثبت نام محور تجربیات موفق مدیریتی در حوزه معلولیت
تقویم اجرایی جشنواره :

جمع آوری آثار : ارسال و جمع آوری آثار تا پایان آبان ماه ۹۳
داوری آثار : ۹۳/۹/۱۰ داوری و معرفی برگزیدگان به ستاد اجرایی
مراسم اختتامیه : ۹۳/۹/۱۲ روز جهانی معلولان

ویژگی های جشنواره :
شرکت­ کنندگان محترم جهت شرکت در جشنواره به این نکات توجه کنید:
– در بخش هنری حداکثر سه اثر نقاشی توسط هر فرد با فرمت jpg با وضوح 300 dpi قابل ارائه است.
– در بخش علمی هیچ محدودیتی در ثبت ایده و اختراع وجود نداشته و ملاک حضور، داوری اولیه طرح ها براثر فایل­های خواسته شده از صاحبان ایده ، نوآوری و مخترعان است.
– در بخش مدیریت از آنجا که ایده های اشخاص در قالب برنامه های اجرایی در موسسات و انجمن های همکار به مورد اجرا گذاشته شده است این تجربیات از طریق موسسه ذیربط به جشنواره ارائه می شودد

جوایز جشنواره:
-به برگزیدگان حقیقی این جشنواره علاوه لوح سپاس و یادمان جشنواره جوایز نقدی نفیس (سکه بهار آزادی) اهدا خواهد شد.

زمان بندی و نحوه ارسال آثار :
علاقه­ مندان با مراجعه به سایت مجتمع آموزشي نیکوکاری رعد به نشانی www.raad-charity.org با دریافت و تکمیل فرم ثبت نام آثار و رزومه خود را حداکثر تا پانزدهم آبان ماه سال جاري به پست الکترونیک festival@raad-charity.org ارسال نمایند.
دبیرخانه : روابط عمومی مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد 7- 88371096

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *