نمایشگاه تجهیزات کمک توانبخشی معلولین برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل، «همایون هاشمی» رئیس سازمان بهزیستی کشور با بیان این مطلب، گفت: اولین نمایشگاه تخصصی تولیدات داخلی وسائل کمک توانبخشی معلولین در راستای منویات مقام معظم رهبری در خصوص سیاست‌های کلی سلامت و به منظور معرفی و حمایت از تولیدات داخلی محصولات مورد نیاز جامعه هدف از 18 تا 20شهریورماه سال جاری برگزار می‌شود.
رئیس سازمان بهزیستی کشور هدف از برگزاری این نمایشگاه را آشنایی هرچه بیشتر با تولیدات داخلی و خارجی عنوان کرد و افزود: برگزاری این نمایشگاه ضمن آگاهی از قیمت و کیفیت تجهیزات، دست مدیران استانی را در انتخاب وسائل برای مددجویان تحت‌پوشش باز گذاشته و از طرفی بین شرکت‌ها ایجاد رقابت می‌کند.
وی در پایان یادآور شد: نمایشگاه تجهیزات توانبخشی سازمان بهزیستی کشور با حضور 80 شرکت سازنده و واردکننده وسائل توانبخشی، محصولاتی را همچون ویلچر، عصا، واکر، تشک مواج، سمعک و … در معرض دید علاقمندان خواهد گذاشت.
یادآوری می‌شود، اولین نمایشگاه تجهیزات توانبخشی سازمان بهزیستی کشور از 18 تا 20 شهریور ماه سال جاری از ساعت 9 الی 18 در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب دایر می‌باشد.

Poster-Namayeshgahمنبع : روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بهزیستی کشور، 18 مرداد 1393

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.