ملاقات رئیس بهزیستی استان قم با حجت الاسلام والمسلمین سید جواد شهرستانی

salighe-shahrestani02

به تاریخ چهارشنبه یکم مرداد (۲۵ رمضان) ۱۳۹۳ جناب دکتر رضا سلیقه رئیس سازمان بهزیستی استان قم به همراه معاونت‌های ایشان ساعت ۱۱ صبح به دفتر کار آقای سید جواد شهرستانی رئیس مؤسسه آل البیت(ع) لإحیاء التراث تشریف آوردند. نیز آقای محمد نوری مدیر دفتر فرهنگ معلولین حضور داشت. پس از معرفی حضار توسط آقای عمادی، آقای شهرستانی با قرائت روایتی از امام صادق(ع) بر لزوم خدمت بر مردم و اهتمام به امور مسلمین پرداخت. ایشان فرمودند: «ما نباید به خاطر کارهایی که برای آنان انجام می‌دهیم منتی بر مردم داشته باشیم بلکه چون این شرایط را مردم ایجاد کرده‌اند و این امکانات در اختیار ما گذاشته شده و برای این مسئولیت انتخاب شده‌ایم، باید خداوند را شاکر و سپاسگزار مردم باشیم». در ادامه بر ضرورت مهارت افزایی و آموزش انواع مشاغل و مهارت‌ها به معلولین، نکاتی فرمودند.
پس از ایشان آقای دکتر سلیقه گزارشی از خدمات بهزیستی برای اقشار مردم به ویژه برای معلولین را ارائه نمودند. برای نمونه کاشت حلزون گوش به منظور شنوا سازی کودکان ناشنوا را به روز رسانده‌اند. همچنین متذکر شدند با دفتر فرهنگ معلولین ارتباط و هماهنگی مناسب و خوبی همواره وجود داشته است.
پس از ایشان حجت الاسلام حسینعلی اکرامی از اهمیت کارها و تولیدات دفتر فرهنگ معلولین گفت و درخواست پانصد دوره قرآن بریل برای نابینایان قرآنی زیر مجموعه بهزیستی را مطرح کرد. آقای شهرستانی با اهداء ۵۰ دوره قرآن های بریل تولیدی دفتر فرهنگ معلولین به نابینایان برتر مسابقات قرآنی موافقت کرد و این قرآن ها به اداره بهزیستی ارسال شد.  این ملاقات در ساعت ۱۲ به اتمام رسید. (خبرنگار توان‌نامه، ۱ مرداد ۱۳۹۳)

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *