همایش آموزشی آشنایی با آسیب نخاعی

poster-hamayesh-asib-nokhaei12همایش آموزشی آسیب های نخاعی با هدف افزایش آگاهی افراد آسیب های نخاعی و خانواده هایشان دهم شهریور در بیمارستان نورافشار تهران برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی مجتمع رعد؛ همایش آموزشی آشنایی با آسیب نخاعی با محورهای اهمیت توجه به آسیب نخاعی و پیشگیری از عوارض آن، زخم فشاری، عفونت ادراری، پوکی استخوان و پیشگیری از آن در دهم شهریور از ساعت 8 تا 13 در بیمارستان فوق تخصصی بازتوانی و پزشکی ورزشی نور افشار برگزار می شود.
بر پایه این گزارش در این همایش جلسه پرسش و پاسخ با افراد توانمند دارای آسیب نخاعی پیش بینی شده است و شرکت کنندگان می توانند درباره مسائل پیش روی خود با این افراد به گفتگو و تبادل تجربه بپردازند.
از دیگر بخش های این نشست معرفی اپلیکیشن آسیب نخاعی و سایت های اینترنتی آموزشی آسیب نخاعی است و در بخش جانبی همایش نمایشگاهی از تجهیزات توان بخشی برای افراد دچار آسیب نخاعی برگزار می شود.
بر پایه این گزارش علاقه مندان جهت ثبت نام و حضور در این همایش می توانند با شماره 9 – 22824026 داخلی 3115 تماس حاصل فرمایند.
نشانی محل برگزاری همایش: بیمارستان فوق تخصصی بازتوانی و پزشکی ورزشی نور افشار واقع در ميدان شهيد باهنر (نیاوران)، خيابان شهید پورابتهاج، خيابان شهيد خداوردي، انتهای خيابان شهيد صادقين (17 غربي)

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *