بیژن شفیعی

بیژن شفیعی، عضو هیئت علمی دانشگاه

بیژن شفیعی که مبتلا به آسیب نخاعی است، دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته آسیب شناسی گفتار و زبان است؛ ایشان در حال حاضر عضو هیأت علمی دانشکده توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و معاون پژوهشی این دانشکده می باشند.
از جمله آثار علمی وی می توان به 6 مقاله علمی-پژوهشی و 8 کتاب با عناوین:
– اختلال بیش فعالی و بی توجهی
– اختلالات یادگیری
– لکنت: راهنمای تشخیص، ارزیابی و درمان
– آسیب شناسی گفتار و زبان
– تند گویی (کلاترینگ)
– اختلال ناروانی در گفتار کودکان
– توانبخشی کاشت حلزون در کودکان
– لکنت و ناروانی طبیعی در گفتار کودکان

و نیز 9 طرح پژوهشی اشاره کرد.
کسب عنوان پژوهشگر برتر دانشکده علوم توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در سال ‏1387 و پژوهشگر نمونه دانشکده علوم توانبخشی در سال 1383، کسب رتبه اول مقاله ارائه شده در اولین، هفتمین و هشتمین کنگره گفتار درمانی ایران( به ترتیب در سالهای 1372، 1383 و 1385)، کسب رتبه اول دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد گفتار درمانی(1375) و رتبه اول دانشجویی در رشته گفتار درمانی در مقطع فوق دیپلم (‏1367) و شناخته شدن کتاب ایشان به عنوان کتاب سال دانشگاه علوم پزشکی اصفهان( 1382) از جمله افتخارات ایشان می باشد.

2 پاسخ
 1. نازنین
  نازنین گفته:

  چرا اقایه دکتر هیچ کانال یا اکانتی ندارن که بشه به خودشون دسترسی آسانتری داشت، شاید جوابی که بهم بدین این باشه که وقتی برایه صفحات مجازی ندارین، پس لطفا یه شماره همراه بزارید برایه تماسه تلفنی با خودتون.

  پاسخ
 2. از خانواده آقای شفیعی
  از خانواده آقای شفیعی گفته:

  آقای شفیعی و همسرشون علاوه بر دانش سرشاری که دارن بسیار مهربونن به خاطر کار بزرگی که برای خواهرم انجام دادن ازشون تشکر میکنم. به امید روزی که این نظر رو بخونن.

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.