ماه پری شمسی

بانوی نابینا؛ مؤلف ۱۲ کتاب
ماه پری شمسی، بانوی روشندل ۳۲ ساله اهل درمیان خراسان جنوبی تا کنون ۱۲ کتاب تألیف کرده است.
بانوی روشندل درمیانی تا کنون 12 کتاب تألیف کرده است . ماه پری شمسی، بانویی  در شهرستان درمیان خراسان جنوبی است که در سن 15 سالگی به علت عارضه چشمی بینایی خود را از دست داده است و با وجود معلولیت ظاهری گام‌های موثری برای ارتقاء فرهنگ و ادب برداشته و تا کنون علاوه بر کسب هفت رتبه برتر استانی و کشوری ، 12 کتاب نوشته است.
معاون امور اجتماعی بهزیستی خراسان جنوبی گفت: این هنرمند روشندل از سال 76 تا کنون 12 کتاب نوشته که چهارکتاب چاپ شده است و هشت کتاب نیز در نوبت چاپ قرار دارد.
آقای عرب نژاد با بیان اینکه نوشته های خانم شمسی در قالب رمان، داستان کوتاه و پژوهش های علمی است، افزود : کسب رتبه اول جشنواره علمی پژوهشی توانگران کارآفرین کشور برای نوشتن کتاب آوای عشق و معجزه ژنتیک از جمله افتخارات بانوی روشندل درمیانی است .
عضویت در مجمع ملی خبرگان استان، معاونت فرهنگی بسیج بانوان حضرت معصومه(س)، تسهیل گر نمونه سازمان بهزیستی و سرپرستی از 130 کودک معلول شهرستان درمیان تنها گوشه ای از فعالیت ها و موفقیت های این بانوی هنرمند است.
این بانوی روشندل درمیانی هم اکنون نیز رمانی 300 صفحه ای را به سفارش ستاد مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی در دست تألیف دارد.

منبع: همشهری آنلاین، 26 دی 1392

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *