افتتاح نمايشگاه آثار معلولان در مجلس شوراي اسلامي

افتتاح نمایشگاه معلولان در مجلس با حضور رئیس فراکسیون حمایت از حقوق معلولان

majles0نمایشگاه معلولان صبح يكشنبه 17/9/1392 به مناسبت هفته معلولین با حضور رئیس فراکسیون حمایت از حقوق معلولان وجمعی از نمایندگان مجلس ونوبخت سخنگو دولت افتتاح شد.
به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نمایشگاه معلولان صبح امروز به مناسبت هفته معلولین از سوی فاطمه آلیا رئیس فراکسیون حمایت از حقوق معلولان و با حضور محمد آشوری عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی افتتاح شد و آغاز به کار کرد.
بر اساس این گزارش نوبخت معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس و جمعی از نمایندگان اعضای فراکسیون حمایت از حقوق معلولان و پیشگیری از معلولیت ها در این مراسم حضور داشتند.
در این راستا احمد فدایی دبیر نمایشگاه معلولان با اشاره به وعده نوبخت به معلولان در این مراسم گفت: به گفته آقای نوبخت قرار است دولت برای حمایت از معلولان صنایع دستی آنها را خریداری و در قالب ارائه هدایا به کشورهای مختلف به منظور آشنایی ملل مختلف با صنایع دستی ایران ارائه می‌کند.
توليدات و آثار علمي دفتر فرهنگ معلولين نيز در كنار آثار ساير مراكز معلولين در اين نمايشگاه در معرض ديد قرار داده شده است.
لازم به ذکر است نمایشگاه معلولان صبح امروز در محل مجلس شورای اسلامی آغاز به کار کرد و تا چهارشنبه هفته جاری نیز ادامه دارد.
منبع: خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي(خانه ملت)، يكشنبه 17/9/1392

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *