قربانی: مجتمع رعد مجموعه ای برای آموزش روش زندگی معلولان

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در رعد
ghorbaniدکتر محمد حسین قربانی گفت: مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد مرکز خیریه ای برای آموزش و یاد دادن روش زندگی برای معلولان است.
نماینده مردم آستانه اشرفیه در گفت و گو با ستاد خبری روز جهانی معلولان مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد با بیان اینکه مجتمع رعد مرکز خیریه ای برای آموزش و یاد دادن روش زندگی برای معلولان است، افزود: اجرای طرح جشنواره آرزوها و دیدن آرزوی معلولان سراسر کشور در این مجتمع بسیار جالب و حائز اهمیت است.
وی افزود: امیدوارم بتوانم گامی برای برآورده شدن آرزوی حداقل یک فرد معلول بردارم .
قربانی از تمام خیرین و متولیان و تمام کسانی که از نظر مالی تامین هستند و می توانند قدمی جهت برطرف کردن مشکلات این مجتمع بردارند تقاضا کرد به این مجموعه سر بزنند و از نزدیک با توانمندی افراد توان یاب آشنا شوند.
وی با اشاره به آرزوی افراد معلول گفت: قشنگ ترین آرزویی که برای من جالب بود تعدادی از معلولان آرزو داشتند تا بتوانند مجموعه ای راه اندازی کنند تا بتوانند به سایر معلولان خدمات ارائه دهند .
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه مجموعه رعد یک مجموعه غیر دولتی است افزود: از مسئولین تامین اجتماعی و وزارت بهداشت و سازمان بهزیستی تقاضا دارم از توانمندی ها و خدمات خوب این مجتمع به معلولان بازدید نمایند .
منبع: وب سايت مجتمع نيكوكاري رعد، 3 آذر 1392

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.