مايكل هل Michael Heil

Rehability-Schriftzugمایکل هیل از کشور آلمان و صاحب شركت Rehability، وی که کارخانه تولید ویلچر دارد،۷۰ کارگر معلول و ۲۳۰ کارگر تندرست دارد و بهترین ویلچرهای دنیا را تولید می‌کند.

Michael-Heilوي گفت: حس استقلال مهم ترین انگیزه برای یک معلول جسمی است.
مايكل روز چهارشنبه در حاشیه برگزاری سمینار بین المللی سماوات در نیاسر کاشان در گفت وگو با ایرنا اظهار کرد: سی سال قبل هنگام ورزش اسکی دچار ضایعه نخاعی و معلول شدم.
وی از دست ندادن استقلال را علت اصلی تلاش خود در این دوران عنوان کرد و افزود: باور یک توان یاب به تنهایی کافی نبوده و جامعه نیز باید در نداشتن احساس ناتوانی برای یک معلول با او همراه باشد.
وی بحث جابجایی معلولان در شهرها را یکی از مهم ترین مسائل این قشر از جامعه برشمرد و خاطرنشان کرد: در برخی ساخت و سازهای مکان عمومی در ایجاد پله های زیاد، توان یابان نادیده گرفته شده اند.
وی که 51 ساله است ، شهرداری ها و دست اندرکاران شهرسازی را به در نظر گرفتن مشکلات معلولان در طراحی شهری فراخواند.
هل که سازنده ویلچر برای معلولان هست، شرکت در سمینار بین المللی سماوات را موقعیتی موفقیت آمیز برای خود برشمرد و گفت: شرکت در سمینارها و کارگاه های آموزشی نباید خاص توان یابان باشد بلکه باید از مسوولان شهری نیز در آنها دعوت شود.
سمینار بین المللی سماوات (سازمانهای مردم نهاد آموزشی و اشتغال توان یابان) با مشارکت 25 موسسه خیریه معلولان ایران و پنج نماینده از کشورهای آلمان، ژاپن، پاکستان، لبنان و عراق روز سه شنبه در شهر نیاسر از توابع شهرستان کاشان آغاز به کار کرد.

آدرس وب سايت، تلفن و ساير مشخصات دفاتر كارخانه مايكل هيل:

zippie_simba-450x300www.rehability.de
info@rehability.de

OUR HEADQUARTERS IN HEIDELBERG
Rehability GmbH & Co. KG
Am Taubenfeld 39
69123 Heidelberg
Tel: 06221 70 54-0
Fax: 06 221 70 54-498
Email: info@rehability.de

OUR BRANCH IN FRANKFURT
Rehability GmbH & Co. KG
Hungener Str 6
60389 Franfurt
Tel: 069150418-720
Fax: 069150418-722
Email frankfurt@rehability.de

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.