ميثم مهاجر

 دانشجوی نابينای دانشگاه آزاد کرج در کسوت استاد قرار گرفت/ پايه گذاری انجمن نابينايان در دانشگاه
MeisamMohajer-nabinaدانشجوی نابينای دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج به رغم داشتن نابينايی با گذراندن دوره دکترا در رشته زبان و ادبيات فارسی موفق شد در کسوت استادی در اين دانشگاه به تدريس بپردازد.
ميثم مهاجر استاد نابينای دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: خوشبختانه با حمايت های رئيس دانشگاه آزاد و رئيس دانشکده زبان و ادبيات فارسی انجمن دانشجويان نابينايان پايه گذاری شد و مسئولان با شرکت در نشست های اين انجمن از مشکلات آموزشی و رفاهی اين قشر از دانشجويان باخبر می شوند.
وی ادامه داد: ارائه راهکارهای عملی برای برداشتن موانع موجود در مسير تحصيل دانشجويان نابينا از مهترين مزايای تشکيل اين انجمن در دانشگاه آزاد است.
اين دانشجوی سابق دانشگاه آزاد واحد کرج که در حال حاضر در کسوت استادی قرار گرفته است، گفت: تجهيزات، فضاها و امکاناتی اعم از کتابخانه ديجتيال، کتابخانه مخصوص نابينايان و …اين امکان را برای دانشجويان نابينا ولی مستعد فراهم می کند تا توانايی ها و قابليت های علمی خود را بروز دهند.
مهاجر در خصوص وضعيت فعلی خود گفت: بنده با وجود داشتن نابينايی کامل توانستم در رشته زبان و ادبيات فارسی در مقطع دکترا از دانشگاه آزاد واحد کرج فارغ التحصيل شوم و با حمايت های دکتر حاجی خانی رئيس دانشگاه هم اکنون به عنوان يکی از استادان و مدرسان آموزشکده عالی سمای اين واحد دانشگاهی از اندوخته های علمی و پژوهشی خود در خدمت پرورش نسل آينده استفاده می کنم.
وی در ادامه از دکتر کوپال به عنوان استادو مشاور خود وحمايت های رئيس دانشگاه آزاد واحد کرج به دليل در اختيار گذاشتن امکانات تشکر کرد و گفت: رئيس آموزشکده سما و معاون امور سمای دانشگاه نيز بسيار بنده را حمايت کردند و خوشبختانه در حال حاضر می توانم در اين مرکز تدريس کنم.
منبع: خبرگزاری مهر ؛ وب سایت شمعدانی، 21/8/1392

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.