مهدی معصومی

معلول موفق میبدی
مهدی معصومی يكي از معلولان جسمي و حركتي از ناحيه هر دو پا، موفق به راه اندازی کارگاه تولید وسایل بازی کودکان با استفاده از گل رس اصلی جهت آموزش به کودکان در شهرستان میبد گردید. وی با بیان اینکه خلاقیت و نوآوری کودکان زمانی شکوفا می شود که آزادی عمل دارند و میتوانند قوه تخیل خود را برای ساختن چیزی به کار اندازند، کار با گل را بهترین زمینه جهت پرورش ادراک فضایی و هندسی کودک برشمردکه میتوان حتی با این بازی کودکان عصبی وزود رنج را درمان نمود.

نامبرده در همین راستا با همکاری پنج نفر از معلولین شهرستان در کارگاهی واقع در شهرک صنعتی سفال مشغول به فعالیت بوده که اولین تولید این کارگاه گل بازی آموزشی کودکان با استفاده از خاک رس اصلی میباشد.

همچنین مهدی معصومی یکی از معلولین موفق در رشته ورزشی بوده که در مسابقات جهاني پينگ پنگ كه در كشور پكن برگزار شدموفق به كسب مدال نقره ومقام دوم گرديد، كسب مقام اول استاني در مسابقات قهرماني پينگ پنگ در سال 81 كسب قهرماني تنيس روي ميز در جشنواره فرهنگي ورزشي معلولين بايلسر در سال 83 كسب مقام قهرماني مسابقات تنيس روي ميز در رده سني اميد در شهرستان ميبد كسب مقام قهرماني در مسابقات ياد بود زنده ياد مرتضي كارگر زاده از موفقيتهاي ورزشي نامبرده ميتوان اشاره نمود.وي متولد سال1367وهم اكنون درمقطع كارشناسي در رشته گرافيك دانشگاه آزاد ميبد در حال تحصيل ميباشد.

منبع: وبلاگ جامعه معلولین شهرستان میبد

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.