موسسه ناشنوایان آوای دستان

موسسه فرهنگی و هنری ناشنوایان آوای دستان
آوای دستان

با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی به شماره ثبت 26699 به سرپرستی علی اوربینی که خود نیز ناشنوا میباشد به انجام فعالیتهای مذهبی، حماسی، اقوام، رقص های محلی، هفته دفاع مقدس، ایام فاطمیه، نمایش کوتاه و بلند محرم، مناسبتی، شاد و غمگین و … در شهرهای مختلف ایران و کشورها و صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و جام جم با سابقه ای درخشان مشغول می باشند.
این گروه ناشنوایان آوای دستان بعنوان بهترین گروه که به سرپرستی علی اوربینی که خود ناشنواست  ومدیر برنامه خانم مهرجو ارائه میگردن توانسته ان در دومین جشنواره مسابقه سرود کشوری در شهرستان یزد برگزار شده بود مقام اول را از آن خود کند.
زندگی نامه سرپرست گروه علی اوربینی:
متولد1360 و 98 درصد ناشنواهستم که درسن 6 سالگی براثربیماری (تشنج) سل گرفته ام و شنوایی کاملم را از دست داده ام. و مطمئن هستم حتما حکمت خدا بوده شنواییم ازم گرفته و بجاش استعداد و شگفتیهای نهفته در درونم قرار داده تا بتوانم خدمتی بزرگ برای بچه های ناشنوایان انجام دهم. در حال حاضر 10سال سابقه کارهنری سرود و نمایش و نماهنگ با بچه های ناشنوایان را دارا میباشم. با کمک خانم مهرجو که ایشون مدیر برنامه و روابط عمومی این موسسه هستند خدمتهایی برای بچه های ناشنوایان انجام داده ایم و برای همیشه ادامه میدهیم خدمتهایی از قبیل: 1-اشتغالزایی برای بچه های ناشنوایان 2-بالا بردن اعتماد بنفس بچه های ناشنوایان 3-آموزش معنی ومفهوم کلمات و شعرها. اصلاح تلفظ، لبخوانی، مهارتهای زندگی که بتوانند روی پای خودشون بایستند و… هرچیزی که مورد نیاز بچه های ناشنوایان باشند تا هر کاری از دستمون بر میاید انجام میدهیم در ضمن بسیار نامه نگاری به سازمانها، دولتها، ادارات، ارگانها، شهرداریها که براشون برنامه اجرا کرده ایم نوشتیم تا بتوانند کمکی به این موسسه بکنند تا بتوانیم بعنوان پشتوانه برای بچه های ناشنوایان کاری انجام دهیم. تعهد دادن متاسفانه به هیچکدام از تعهدها عمل نکردند و پایبند نبودن. در حال حاضر با توکل به خدای بزرگ و پافشاری و تلاش خودمون این روند را ادامه داده میدهیم، باشد به اهداف بزرگ و عالی برسیم. و راه و اهداف جبار باغچه بان را برای همیشه حفظ کنیم. در حال حاضر این گروه ناشنوایان بصورت زنده در شبکه های مختلف صداوسیما حتی جام جم تدارک دیده و بعنوان بهترین گروه از لحاظ کیفییت و نوآوری و به روز شناخته شده و میتوان بعنوان (گروه بین المللی ناشنوایان) مطرح کرد.
برای هماهنگی برنامه میتوانید با خانم مهرجو (مدیر) تماس حاصل فرمایید: .09127250912-09128300750
aayedastan.persianblog.ir      aliorbiny.blogfa.com

آوای-دستان2

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.