فراخوان مسابقه نقاشی و خوشنویسی پاراآرت آسیایی ژاپن

paraart

با هدف معرفي توانمندي‌هاي هنري و ظرفيت هنر‌جويان توان‌ياب آثار هنرمندان داراي معلوليت در نمايشگاه و پاراآرت در شهر توكيو ژاپن شركت داده مي‌شود.
به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد مسابقات نقاشی و خوشنویسی پاراآرت آسیایی ژاپن با عنوان ” عبور هنر فراتر از مرزها و معلولیت ها ” ویژه هنرمندان دارای معلولیت در مهر ماه سالجاری برگزار می‌شود.
نمایشگاه پاراآرت آسیایی ژاپن با هدف افزایش اعتماد به نفس و خود اتکائی افراد معلول از طریق هنر، ارتقاء درک و آگاهی عمومی مرتبط با موضوعات معلولیت و پیشبرد ارتباطات بین المللی میان کشورهای آسیائی در زمینه هنرهای مرتبط با معلولیت هر ساله مسابقاتی را برگزار می‌کند.
از تمامی کارآموختگان، کار‌آموزان و هنر‌جويان سراسر كشور دعوت به عمل می‌آورد تا آثار نقاشی و خوشنویسی خود را انتخاب و بر اساس شرایط مشخص شده به دبیرخانه ارسال نمایند.
براساس اين گزارش مجتمع رعد پس از بررسی آثار رسیده توسط اساتید مجرب نقاشی و خوشنویسی کشور آثار برتر را در این مسابقه شرکت خواهد داد و در صورت پذیرش در نمایشگاه اصل اثر از سوی امور بین الملل مجتمع رعد به کشور ژاپن ارسال خواهد شد.
علاقمندان به شرکت در این فراخوان می‌توانند آثار و رزومه خود را حداکثر تا پایان تير ماه سال جاري به نشانی paraart@raad-charity.org ارسال نمایند. در ضمن روابط عمومي مجتمع رعد با شماره تلفن‌هاي 7 -88371096 آماده پاسخگويي خواهد بود.
این گزارش می‌افزاید: دبیرخانه آثار ارسالی را فقط از طریق ایمیل دریافت خواهد کرد و باید این شرایط در ارسال آن رعایت شود:
– فرمت تصویر آثار ارسالی jpg با وضوح 300 dpi
– حداکثر اندازه آثار نقاشی 81 x 65 سانتیمتر و خوشنویسی 150 x65 سانتیمتر
– ارسال فایل word مشخصات شرکت کننده شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس، محل سکونت و عنوان اثر
– هیچ محدودیتی در تعداد آثار ارسالی وجود ندارد.
روابط عمومی مجتمع رعد تاکید کرده است: در صورت انتخاب، اصل اثر باید به دبیرخانه نمایشگاه در مجتمع آموزشی، نیکوکاری رعد تحویل داده شود.
www.raad-charity.org

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *