مصاحبه با روح‌الله ذوقی احسان مدیر هیئت معلولین متوسل به ائمه اطهار (ع)

خبرگزاری فارس: ارائه خدمات ویژه به 2 هزار نفر از جامعه معلولان در قممدیر هیئت معلولین متوسل به ائمه اطهار (ع) عنوان کرد
ارائه خدمات ویژه به 2 هزار نفر از جامعه معلولان در قم
مدیر هیئت معلولین متوسل به ائمه اطهار (ع) گفت: 2 هزار نفر از معلولان زیرپوشش این هیئت هستند و از خدمات و برنامه‌های آن بهره‌مند می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، روح‌الله ذوقی احسان صبح امروز در جمع خبرنگاران ضرورت توجه به معلولان از سوی کاندیداهای شورای شهر را مورد تاکید قرار داد و اظهار کرد: کسانی باید به شورای شهر راه بیابند که به مشکلات اقشار مختلف جامعه واقف بوده و بتوانند در راستای حل این مشکلات گام بردارند.
وی با اشاره به اجرای برنامه‌های مختلف از سوی هیئت معلولین متوسل به ائمه اطهار (ع) تصریح کرد: برگزاری مراسم‌های فرهنگی و مذهبی، اجرای برنامه‌های اوقات فراغت، مراسم جشن ازدواج زوج‌های معلول، اعزام معلولان به اردوهای سیاحتی و زیارتی و برپایی برنامه‌های ویژه جامعه معلولین از جمله اقدامات این هیئت به شمار می‌رود.
کاندیدای معلول شورای اسلامی شهر قم با اشاره به ضرورت توجه شورای اسلامی شهر به نیازهای معلولان اضافه کرد: باید علاوه بر پیگیری امور جاری شهر و توسعه متوازن در بخش‌های مختلف، نسبت به مناسب‌سازی مبلمان شهری برای قشر معلول اهتمام داشت.
وی با اشاره به اینکه دو هزار نفر از جامعه معلولان قم زیر‌پوشش برنامه‌های هیئت معلولین متوسل به ائمه اطهار (ع) هستند، تصریح کرد: باید در راستای حمایت از جامعه معلولان توسعه اشتغال‌های خانگی مورد توجه قرار گیرد و در راستای ایجاد درآمد برای آنها گام برداشته شود.
احسان توجه به معیشت معلولان را مورد تاکید قرار داد و گفت: امیدواریم مردم در انتخابات حضور پرشور و گسترده داشته باشند و نسبت به تحقق حماسه سیاسی مدنظر رهبر معظم انقلاب اهتمام جدی ورزند.

منبع: خبرگزاری فارس، 19/3/1392

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *