بازدید از پروژه بیمارستان فوق تخصصی نور و دیدار با حاج علاء الدین نجف

بازدید از پروژه بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی نور و دیدار با حاج علاء الدین نجف

سه شنبه 15 تیر 1400 مدیران دفتر فرهنگ معلولین به همراه کارمندان مرکز دار ایتام امیرالمومنین علیه السلام از بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی نور واقع در بلوار مرجعیت شهر قم بازدید داشتند.

این بیمارستان متعلق به دفتر آیت الله العظمی سیدعلی سیستانی می باشد که بیش از پنجاه درصد از عملیات ساخت آن به اتمام رسیده است. مدیر ساخت و بهره برداری این پروژه عظیم جناب آقای علاء الدین نجف از مدیران با سابقه دفتر آیت الله العظمی سیستانی می باشد و به همین منظور جلسه ای با ایشان نیز در محل پروژه برقرار شد و آقای نجف توضیحاتی از مراحل پیشرفت کار و زمان افتتاح بخش های گوناگون بیمارستان برای اطلاع حاظرین فرمودند.

مرکز دار ایتام امیرالمومنین علیه السلام توسط دفتر آیت الله العظمی سیستانی در شهر قم و با هدف حفظ ایتام و ترس از گمراهی و بی پناهی ایتام و برای آموزش فنی و فرهنگی این طبقه محروم از جامعه در سال 1389 ایجاد شده است. در کنار فعالیت های تربیتی و فرهنگی که آنها را با تعالیم اهل البیت آموزش میدهند این مرکز اقدام به آموزش بعضی از مهارت های فنی مانند کلاس های طراحی و کار دستی، کامپیوتر و زبان انگلیسی، خوشنویسی، کارگاه چرم و معرق و خیاطی و فعالیت های ورزشی نیز نموده است.

                  

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *