حضور کارشناسان دفتر فرهنگ معلولین در غرفه توان تک

print

جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸ کارشناسان دفتر فرهنگ معلولین در غرفه توان تک در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکامپ حاضر شدند تا به بازدیدکنندگان و علاقه مندان استارت‌آ‌پ‌ها و فضای مجازی مشاوره بدهند.

نمایشگاه توان‌تِک با حضور ۱۰ استارت‌آپ، ۵ کسب ‌وکار و بیش از ۲۵ انجمن فعال در عرصه توانمندسازی افراد دارای معاولیت برای معرفی و تاکید بر اهمیت دسترس‌پذیر شدن تکنولوژی برگزار شد. در این نمایشگاه بیش از ۲۵ انجمن فعال در حوزه معلولیت برای مشاوره به کسب ‌و کارها جهت دسترس‌پذیری بیشتر مخاطبانشان به خدمات و سرویس‌های مناسب‌سازی شده، حضور دارند. همچنین ۱۰ استارت‌آپ و ۵ کسب و کار که فعالیت خود را برای افراد دارای معلولیت دسترس‌پذیر کردند به معرفی خدمات و سرویس‌های خود می‌پردازند.

گفتنی است، توان‌تِک نمایشگاهی است که برای دومین‌بار همزمان با نمایشگاه بین‌المللی الکامپ برگزار می‌شود و به معرفی و حمایت استارت‌آ‌پ‌ها و کسب‌ و کارهایی که در حوزه معلولیت فعالیت می‌کنند یا توسط آنها ایجاد شده‌اند، می‌پردازد.

ارتباط با استارت‌آپ‌ها و کسب‌وکارهای نوین با هدف شناخت دسترسی‌های پیش‌بینی شده و معرفی خدمات و سرویس‌هایی که برای افراد دارای معلولیت درنظر گرفته‌اند در کنار معرفی چهره‌های شاخص توان‌‌یابی که با راه‌اندازی استارت‌آپ خود، حرکت توسعه دسترس‌پذیری را شتاب بیشتری بخشیده‌اند، توان‌تِک را به یک ارزش‌ اجتماعی بدل کرده است تا ضمن توجه به نیازهای بزرگ‌ترین اقلیت انسانی و اجتماعی با اهدا جایزه مسؤولیت اجتماعی و معرفی برگزیدگان توان‌تِک به مردم و جامعه، سهمی را که انجمن‌های فعال حوزه معلولان به محوریت مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد هم‌دوش با فعالان عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات در این دوران بر عهده دارند با دقت به انجام برسانند.

   

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *