حجت الاسلام محمدصادق محسن زاده

حجت الاسلام والمسلمین محمدصادق محسن‌زاده

پنج شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ حجت الاسلام والمسلمین محمدصادق محسن‌زاده مهمان دفتر فرهنگ معلولین بودند. ایشان مدیر شبکه‌های اجتماعی زیر مجموعه پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر آیت الله العظمی مکارم شیرازی است.
اخیراً احکام روزه بر اساس رساله عملیه آیت الله العظمی مکارم شیرازی را به روش موشن گرافی های زبان اشاره برای ناشنوایان ارائه کرده و بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر منتشر شده است.
درباره چند موضوع با ایشان گفت‌وگو شد:
۱ـ معلولان ایران نیاز به تغذیه فکری و معنوی دارند و در شهر قم تولیدات مهمی برای آنان انجام یافته است. اما لازم است مراکز فعال در عرصه معلولین هر ماه یک جلسه داشته باشند و درباره تولیدات و کارهای جاری تبادل نظر و هم‌اندیشی نمایند.
۲ـ کتاب‌های تولید شده در دفتر به روش سه بُعدی عرضه شود و قرار شد با مدیریت فنی آن پایگاه اطلاع رسانی جلسه‌ای داشته باشیم.

متن کامل مصاحبه با حجت الاسلام والمسلمین محسن زاده

انتشار موشن گرافی های احکام روزه به زبان اشاره مناسب برای ناشنوایان

1 پاسخ
  1. محمد صادق محسن زاده
    محمد صادق محسن زاده گفته:

    سلام با ناشنوایان بسیاری این محتوا در میان گذاشته شده و از فعالین ترجمه برای ناشنوایان و مدیران مراکز متعددی کمک گرفته ایم و کار مورد تائید متخصصین این فن می باشد و بسیار در مراکز متعدد از ان استفاده نموده ایم چون محتوا موشن تصویر محور هست منهای ترجمه زیبا و حرفه ای به زبان اشاره در صد قابل توجهی از محتوا را ناشنوایان عزیز متوجه می‌شوند که با ترجمه دقیق به زبان اشاره این کار همراه شده و سوالی باقی نمانده است.
    حجت الاسلام محمدصادق محسن‌زاده

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.