تبریک انتصاب دکتر وحید قبادی دانا به ریاست سازمان بهزیستی

print

دفتر فرهنگ معلولین انتصاب دکتر وحید قبادی دانا را به ریاست سازمان بهزیستی کشور تبریک گفته و آرزو موفقیت برای ایشان می‌نماید.
از هم اکنون که چند روز بیشتر از این انتصاب نمی‌گذرد، پیدا است، افرادی که چندین سال یا چند دهه در سازمان بهزیستی، پست‌های مختلف را به دست داشته و خواهان ادامه وضع موجود هستند از این انتصاب ناراحت شده‌اند. اما اشخاصی که در این باندها حضور ندارند از این انتصاب خوشحال‌اند و آن را آغاز تحولات اساسی می‌دانند.
امید است دکتر قبادی دانا بتواند با روش علمی قشرهای وسیع وابسته به این سازمان را به وضع مطلوب رسانده و بستر لازم برای زندگی و معیشت بی‌دغدغه آنان را فراهم آورد. در این صورت خانواده بهزیستی با جمعیت وسیع در سراسر کشور، حتماً پشتیبان و حامی همه جانبه ایشان و برنامه‌های ریاست جدید می‌باشند.
اما با تداوم رویه های سابق و عدم اهتمام عملی و اکتفاء کردن به رویه‌های فقط پزشکی، امیدها به یأس تبدیل خواهد شد.
مجدداً این انتصاب شایسته را به فال نیک گرفته و اعلام آمادگی می‌کنیم که با تمام وجود در خدمت برنامه‌های سازنده و تحول آفرین جناب دکتر قبادی هستیم.
دفتر فرهنگ معلولین

رئیس سازمان بهزیستی منصوب شد
وحید قبادی دانا متولد ۱۳۵۶ دارای بورد فوق تخصصی آلرژی و ایمونولوژی بالینی و عضو هیات علمی جهاددانشگاهی علوم پزشکی تهران است.
وحید قبادی دانا، طی حکمی از سوی محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به سمت معاون وزیر رفاه و رئیس سازمان بهزیستی کشور منصوب شد .
به گزارش ایرنا از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حکم وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی آمده است: نظر به شایستگی های علمی، تخصص و مراتب تعهد و تدین جناب عالی و در جهت تحقق بخشی به برنامه های دولت تدبیر و امید، مبنی بر استفاده از جوانان شایسته در مسئولیت های نظام جمهوری اسلامی ایران، به موجب این حکم شما را به عنوان « معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور» منصوب می کنم.
این حکم افزوده است: دستیابی به اهداف توسعه پایدار، مستلزم طراحی و تبیین رهیافت های بنیادین و ترسیم دورنمایی بلند مدت، از موقعیت و جامعه ای است که نسل های امروز و فردای آن ضمن تمهید تدابیر پیشگیرانه نسبت به افول سرمایه های اجتماعی، بتوانند با اعتماد کامل در مسیر تحقق آن گام بردارند و لازمه این مهم، امیدی برآمده از آرمان هایی است که اندیشه، رویکرد و رفتارهای فراروی مدیریت عمومی کشور، دولت و دستگاههای اجرایی را در چارچوب آن، هدفمند و معنادار می کند.
طبق این گزارش وحید قبادی دانا متولد ۱۳۵۶ دارای بورد فوق تخصصی آلرژی و ایمونولوژی بالینی و عضو هیات علمی جهاددانشگاهی علوم پزشکی تهران است.
از جمله سوابق اجتماعی، فرهنگی قبادی دانا می توان به ریاست سازمان جوانان جمعیت هلال احمر کشور، عضویت شورای اجتماعی کشور، معاون فرهنگی جهاددانشگاهی علوم پزشکی تهران، رئیس مرکز فرهنگی دانشجویی امام و انقلاب اسلامی، مشاور ریاست جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، عضو شورای مشورتی نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر، عضو کارگروه تدوین نقشه راه و نحوه اجرایی سازی ماموریت فرهنگی، رئیس هیات مدیره شرکت شهر سالم شهرداری تهران، عضو ستاد ملی ساماندهی امور جوانان و عضویت در شورای حمایت اجتماعی از کودکان کار و خیابان نام برد.
منبع: سایت عصر ایران، ۵ دی ۱۳۹۷

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *