نمایشگاه “خط و نقاشی” پاراآرت ژاپن 2019 برگزار می شود

با مشارکت مجتمع رعد؛
نمایشگاه “خط و نقاشی” پاراآرت ژاپن 2019 برگزار می شود

نمایشگاه “خط ـ نقاشی” پاراآرت ژاپن با همکاری مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد همزمان در روز جهانی افراد دارای معلولیت با شعار ” هنر فراسوی محدودیت ها و معلولیت ها” در شهر توکیو برگزار خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی مجتمع رعد؛ نمایشگاه “خط ـ نقاشی” پاراآرت ژاپن با هدف تقویت خودباوری و اعتماد به نفس ، بالا بردن آگاهی درک عمومی از مسائل توان­یابان و ترویج مبادلات هنری افراد دارای معلولیت در عرصه بین المللی با شعار ” هنر فراسوی محدودیت ها و معلولیت ها” همزمان با روز جهانی معلولان در آذر ماه سال جاری در شهر توکیو برگزار می شود.
مجتمع رعد با اطلاع رسانی و فراخوان عمومی از هنرمندان توان یاب در سراسر کشور دعوت به عمل آورده تا آثار نقاشی، خوشنویسی و نقاشی خط خود را مطابق با شرایط مندرج در فراخوان حداکثر تا 15 آبان ماه به دبیرخانه پاراآرت ارسال نمایند تا پس از داوری اولیه آثار هنری در ایران، تصویر آثار منتخب برای دریافت مجوز نهایی شرکت در نمایشگاه به دفتر پاراآرت در کشور ژاپن ارسال شود.
نمایشگاه پاراآرت فقط برای هنرمندان دارای معلولیت در دو گروه سنی کودکان و نوجوانان (۱۱ تا ۱۷ سال) و بزرگسالان (بالای ۱۸ سال) برگزار می­شود و آثار ارسالی می­بایست در ابعاد 65×81 برای آثار نقاشی و 135×70 سانتیمتر برای آثار خوشنویسی یا خط نقاشی تولید شود و در صورت انتخاب نهایی صاحب اثر متعهد به تحویل اصل آن به دبیرخانه جهت ارسال به توکیو خواهد بود.
مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد به عنوان دبیرخانه پاراآرت در ایران این رویداد را بر عهده خواهد داشت و آثار هنرمندان منتخب بخش داوری اولیه با همکاری مرکز توانبخشی معلولان ذهنی عاطفه در نمایشگاهی اختصاصی به مناسبت روز جهانی افراد دارای معلولیت نمایش درخواهند آمد.
علاقه مندان به شرکت در نمایشگاه پاراآرت؛ می­توانند جهت مطالعه فراخوان و دریافت فرم ثبت نام به سایت مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد به نشانی www.raad-charity.org مراجعه نمایند یا در ساعات اداری با دبیرخانه نمایشگاه با شماره تلفن‌هاي ۷- ۸۸۳۷۱۰۹۶ تماس حاصل نموده و در صورت نیاز با پست الکترونیکی ‏ festival@raad-charity.orgمکاتبه نمایند.

نمایشگاه “خط ـ نقاشی” پاراآرت ژاپن با همکاری مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد همزمان با روز جهانی افراد دارای معلولیت با هدف تقویت خودباوری و اعتماد به نفس، بالا بردن آگاهی، درک عمومی از مسائل توان یابان و ترویج مبادلات هنری در عرصه بین المللی با شعار ” هنر فراسوی محدودیت ها و معلولیت ها” و شعار ” هنر فراسوی محدودیت ها و معلولیت ها” در شهر توکیو برگزار خواهد شد.
همچنین مرکز توانبخشی معلولان ذهنی عاطفه و انجمن نقاشان ایران برای داوری آثار و برپایی نمایشگاه داخلی از آثار منتخب در آذر ماه مشارکت و همکاری خواهند داشت.

مقررات نمایشگاه:
اثر مي تواند نقاشي، نقاشی خط و خوشنویسی باشد.
شرایط سنی کودکان و نوجوانان ۱۱ تا ۱۷ سال دارای معلولیت و بزرگسالان بالای ۱۸ سال
حداکثر ابعاد 65*81 برای آثار نقاشی و 135*70 سانتیمتر برای آثار خط نقاشی و خوشنویسی
تصویری آثار با فرمت jpg و وضوح 300 dpi
هر شركت كننده مي تواند حداكثر ٣ اثر ارسال كند.
تصویر آثار ارسالی فقط از طریق ایمیل قابل دریافت است.
منتخبان نمایشگاه داخلی و نمایشگاه پاراآرت موظف به ارسال اصل اثر هستند.
مراحل داوري:

مرحله اول داوري توسط نقاشان و خوشنویسان مطرح کشور از روي تصاوير آثار انجام مي شود.
مرحله دوم داوری در ژاپن توسط دبیرخانه پاراآرت انجام خواهد شد که اصل آثار توسط مجتمع رعد و مشارکت هنرمندان به ژاپن ارسال خواهد شد.
نمایش آثار در ایران و ژاپن:

نمایشگاه داخلی شامل 50 اثر منتخب از مرحله اول داوری خواهد بود
نمایشگاه پاراآرت در شهر توکیو برگزار خواهد شد
مهلت ثبت نام:
15 آبان ماه 97 (این تاریخ قابل تمدید نیست)
نحوه ارسال آثار:
علاقه مندان به شرکت در نمایشگاه پاراآرت؛ باید فرم ثبت نام و تصاویر آثار هنری خود را به نشانی پست الکترونیکی ‏ festival@raad-charity.orgارسال نمایند.

دریافت فرم ثبت نام

دبيرخانه ي جشنواره:
مجتمع آموزشي و نيكوكاري رعد
آدرس: تهران، شهرک غرب، فاز دو، هرمزان، پیروزان جنوبی، شماره 74
تلفن: 88371096
www.raad-charity.org
‏ festival@raad-charity.org

منبع: سایت مجتمع رعد، 24 مهر 1397

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *