معرفی مجری و کارگزار شرکت esight در ایران

اطلاعیه

حضور محترم کم بینایان گرامی؛
احتراماً بدینوسیله باستحضارمی رساند، یک شرکت ایرانی در نظر دارد تا به عنوان مجری و کارگزار شرکت esight در ایران، امکان سنجی و فراخوانی این شرکت را جهت رفاه حال کم بینایان عزیز به اجرا بگذارد. فلذا از کلیه علاقمندان دعوت می گردد تا جهت ثبت نام و امکان سنجی آزمایشات مقدماتی و تست رایگان عینک های هوشمند در صورت علاقمندی فرم مربوطه را تکمیل و در اسرع وقت تا پایان وقت اداری روز 28/1/97 به شماره فاکس 42694771-021 ارسال نمایید. بدیهی است زمان و مکان انجام آزمایشات متعاقباً به اطلاع علاقمندان خواهد رسید.
مجری طرح (esight) در ایران
www.esighteyewear.com
پاسخ گویی به سوالات:  09120301249     03136307700

فرم درخواست انطباق سنجی

معرفی محصول:
مهندسین شرکت eSight در سال ۲۰۱۷ محقق به ساخت عینکی تماما کامپیوتری برای استفاده تمامی بیمارانی که از ضعف بینایی شدید رنج میبرند شد.هزینه این عینک در همان سال ۱۵۰۰۰ دلار بوده و در سال ۲۰۱۸ به ۱۰۰۰۰ دلار کاهش یافته
مسئولین این شرکت با دعوت از چهره های مشهور و معروف دنیا از مشارکت آنها بهره مند شده و این عزیزان معروف تعداد زیادی از این عینک ها را خریداری کرده و به صورت موقت از طریق ثبت نامی که در شرکت انجام میشود در اختیار نیازمندان جهت آزمایش پیش از خرید قرار میدهند.
باهره اسلامی رئیس انجمن نابینایان غرب استان مازندران از تمامی مسئولین پزشکی ایران از سوی خود و تمامی همنوعانش تقاضا دارد جهت تسریع در استفاده از این عینک تلاش نموده تا عزیزانی که سالیان سال است حسرت ها بر دل دارند ارزوی دیرینه شان محقق گردد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.